کد خبر: 1017572 A

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت برگزاری دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی پیامی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، حمید نیلی در آستانه برگزاری دومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی، پاسداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و سرداران شهید جبهه مقاومت، پیامی به شرح زیر صادر کرد.

«یالطیف

عرصه مجاهدت و جهاد فی‌سبیل‌الله، مرد میدانی می‌طلبد از جنس حماسه و غرور که در حیات و ممات خویش به‌عنوان اسوه‌ای حسنه، در کالبد زمان جاودانه شود و در همه اعصار الگوی رادمردان و آزادی‌خواهان باشد.

بی‌شک رفیق خوشبخت مولای‌مان و سردار شریف و آسمانی امت قهرمان و قهرمان‌پرورمان، حاج قاسم عزیز، یکی از این آزادی‌خواهان است که نام و یادش تا ابد همچون نگین عقیق سرخی بر خاتم سلیمانی ملک ایران‌زمین باقی خواهد ماند و همرزمان آن عزیز سعید، تا همیشه به ندای فلاح و رستگاری وی لبیک خواهند گفت.

و اینک به پاس نام و یاد این سردار شهید و دیگر سرداران جبهه مقاومت، جشنواره تئاتر سردار آسمانی به همت جمعی و مشارکت خودجوش سربازان حاج قاسم در سنگر فرهنگ و هنر برگزار می‌شود تا به‌وسیله هنر فاخر نمایش، خاطره و یاد این شهید عزیز در اذهان جاویدان بماند.

بدینوسیله از زحمات گرانقدر ستاد برگزاری جشنواره در تهران و کرمان صمیمانه قدردانی می‌نمایم و پاداش و اجر اخروی این تلاش‌ها را برای این عزیزان از خداوند متعال خواهانم.

حمید نیلی

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس»

دومین جشنواره سراسری تئاترآسمانی در سه بخش نمایش‌های صحنه‌ای، خیابانی و محیطی و نمایشنامه‌نویسی با مشارکت و حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان برگزار خواهد شد.

تئاتر زمین فرهنگ و هنر انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس دومین جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر