کد خبر: 1017499 A

مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برترین تولیدات و انتشار محتوا در فضای مجازی با موضوع ابعاد مختلف زندگی شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهید محسن فخری‌زاده تقدیر می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، متن فراخوان تولید و نشر محتوا با موضوع شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهید دکتر محسن فخری‌زاده به شرح زیر است:

فراخوان تولید و نشر محتوا در فضای مجازی ویژه تولیدکنندگان محتوا و بسترهای نشر با موضوع شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهید دکتر محسن فخری زاده

زمان:

از روز شنبه ۱۳ دی ماه مصادف با سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس تا روز چهارشنبه ۱۷ دی ماه مصادف با چلهمین روز شهادت دکتر محسن فخری زاده

موضوعات:

1. نقش و جایگاه سردار سلیمانی، ابو مهدی المهندس و دکتر فخری زاده در تحقق تمدن نوین اسلامی

2. نقش و جایگاه سردار سلیمانی، ابو مهدی المهندس و دکتر فخری زاده در آرامش و ثبات جهان اسلام و منطقه‌ی خاورمیانه

3. معرفی سبک زندگی، حسن خلق و اخلاق کریمانه‌ی سردار سلیمانی، ابو مهدی المهندس و دکتر فخری زاده به مردم سراسر جهان

مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی از برترین محتواهای تولیدی و نیز بسترهای نشری که در انتشار محتواهای مذکور با هشتگ‌های #سرداران_مقاومت، #مرداخلاق و #مردمیدان، فعالیت موثرتری داشته باشند، تقدیر مادی و معنوی انجام خواهد داد.

توجه به نکات زیر برای شرکت در این فراخوان ضروری است:

1. علاقه‌مندان برای شرکت در فراخوان می‌توانند از طریق عضویت در گروهی که برای این امر در یکی از پیام‌رسان‌های داخلی به نشانی https://ble.ir/join/ODc1MzI3Nz تشکیل شده است، تولیدات اختصاصی خود را مستقیم و بدون محدودیت بارگذاری کنند.

2. علاقه‌مندان برای ارسال محتواهای بازنشری لازم است کیفیت، تکراری نبودن و حرفه‌ای بودن را مدنظر قرار داده و حداکثر روزانه می‌توانند ۵ محتوای بازنشری را در گروه مذکور به اشتراک بگذارند.

3. لازم است ارسال محتواهای تولیدی و بازنشری در گروه، حتماً به همراه یک توضیح شامل موضوع و نام و مشخصات مرجع تولید یا انتشار باشد.

لازم به ذکر است پیش از این مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی با عنوان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت میکرد که در آذرماه با تصویب سازمان امور اداری و استخدامی عنوان این مرکز به مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی تغییر کرد.

اخلاق جهان فرهنگ و هنر فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر