کد خبر: 1017184 A

دبیر کل همایش رسانه و مکتب سلیمانی از برگزاری این همایش دو روزه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهاب اسفندیاری در نشست خبری همایش «رسانه و مکتب سلیمانی» در جمع خبرنگاران گفت: مراسم افتتاحیه این همایش یکشنبه ۱۴ دی در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار می‌شود. 

وی افزود: در این همایش آقایان علی عسگری رئیس رسانه ملی و رئیس همایش، غلامعلی حداد عادل مشاور رهبری و رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، سردار سید یحیی رحیم صفوی رئیس پژوهشگاه علمی فرهنگی دفاع مقدس و همچنین سید سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی سخنرانی خواهند کرد. 

دبیر کل همایش رسانه و مکتب سلیمانی گفت: مراسم اختتامیه این همایش نیز روز دوشنبه ۱۵ دی بعد از ظهر از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد و در این مراسم آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور و آقایان سید مرتضی نبوی و سعیدجلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی سخنرانی خواهند کرد. 

وی افزود: از آنجا که سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در مباحث رسانه‌ای و پوشش دستاوردهای مقاومت دقت ویژه‌ای داشت و در برخی جلسات به ویژه در معاونت بین الملل صدا و سیما حضور داشت همایش علمی رسانه و مکتب سلیمانی با تأکید دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما و همچنین بعنوان مصوبه شورای معاونان در دانشگاه صدا و سیما برگزار می‌شود. 

رئیس دانشگاه صدا و سیماست گفت: هر چند این همایش تنها گامی برای معرفی بعد رسانه‌ای سردار سلیمانی است، اما بعنوان گام نخست در این زمینه به منظور بسترسازی علمی فعالیت‌های رسانه‌ای به ویژه در رسانه ملی که محور رسانه‌ای مقاومت است برگزار می‌شود.

شهاب اسفندیاری شهید قاسم سلیمانی مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما رسانه و مکتب سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر