کد خبر: 1017161 A

موسسه فرهنگی هنری مختص نخستین دوره جشواره تئاتر تجربی مختص را با دبیری علی حجی در دو بخش "ایده‌هایی برای ارتکابِ اجرا" و "پنل گفتگو پیرامون هنرهای اجرایی معاصر" برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا،  در بخش «ایده‌هایی برای ارتکابِ اجرا» تعداد ۱۵۲ اثر از هنرمندان سراسر کشور از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده به دبیرخانه نخستین جشنواره تئاتر تجربی مختص ارسال شده است.

از بین این آثار تعداد ۱۲۷ اثر براساس نکات اعلام شده در متن فراخوان شرایط لازم جهت ورود به مرحله اول داوری را دارا بوده‌اند.

پس از بررسی دقیق این آثار توسط هیئت داوران، علی اصغر دشتی، محمد منعم و آزاده شاهمیری به‌عنوان هیئت داوران مرحله اول نخستین دوره جشنواره تئاتر تجربی مختص با همراهی علی حجی دبیر این جشنواره طی جلسه‌ای به صورت کنفرانس ویدیوئی پس از بحث و تبادل نظر در رابطه با ۱۲۷ اثر تایید شده توسط دبیرخانه تعداد ۴۰ اثر را برای ورود به مرحله دوم داوری به شرح زیر به دبیرخانه جشنواره معرفی کرده‌اند:

نتایج داوری مرحله اول نخستین دوره جشنواره تئاتر تجربی مختص

(اسامی بر اساس حروف الفبا)

۱. امیرمحمد ابراهیمی / بازنمایی (در سه اجرا) / تهران

۲. سپینود اسدزاده‌تبریزی/ سرگذشت یک جستجو / تهران

۴. محمد اوحدی‌حائری / فعل تابو / تهران

۵. محمد‌طه آماده / مکعب بنفش / البرز

۶. محمد بابایی‌دوگاهه/ روایت‌های ناتمام/ اصفهان

۷. سرمد بختیاری‌نیا / بندانداز/ یزد

۸. نجمه بهاری / لابیرنت / شهرستان خفر_باب انار

۹. پگاه پوراسمعیلی / پارادوکس / شیراز

۱۰. ندا تسلیمیان / بی‌کتاب‌ها / تهران

۱۱. محمد‌رضا تهرانی‌فر / منشا انواع / تهران

۱۲.  آیدا چرخ‌گری / مرگ سرخ / تهران

۱۳. رزگار خاطری / هیپ نس / سنندج

۱۴. حسین خدائی/ تعادل/ اردبیل

۱۵. علیرضا خسروآبادی/ اورستیا /تهران

۱۶. حامد راد / فرسا / تهران

۱۷. زهرا زارع / در دل نامه / یزد

۱۸. وحید زبرجدی/ پاندمی/ یزد

۱۹. وحید زبرجدی / تظاهرات/ یزد

۲۰. مریم زراعت‌کار / مدآ / تهران

۲۱. احسان سلیمیان / چمدان قرمز / تهران

۲۲. احسان شایان‌فرد/ گرم کردن / تهران

۲۳. متین شفیعی‌مقدم / قطعیت / تهران

۲۴. سینا شیبانی / گوشت ایست / تهران

۲۵. البرز صادقی / "؟" / اردبیل

۲۶. محمد امین صبوری / آنتی پیتاژ / تهران

۲۷. نازنین صنعت‌کار / خوردن و آشامیدن در زمان حال ساده / تهران

۲۸. نگین ضیایی / ایدئوگرام / تهران

۲۹. محمد حسین عربزاده /منطقه ممنوعه / بندر گناوه

۳۰. فریماه عزت‌پور / خانه/ تهران

۳۱. امید غفاری / زوال / کرج

۳۲. امیرحسین غفاری / قصه شهر بی‌قصه / تهران

۳۳. حامد غلامعلی‌زاده / مکعب / بندر گناوه

۳۴. نسیم فخری‌مقدم / ناخدای استبداد / کرج

۳۵. امیر‌رضا فدایی/ ایده‌ای برای مردن/ بجنورد

۳۶. مصطفی فراهانی / نبودن / تهران

۳۷. نرگس قاسمی / فرهنگ هیولاشناسی/ شیراز

۳۸. دانیال گورانی/ کنش/ تهران

۳۹. سحر یوسف‌زاده/ پرفورمنس: چگونه دستم را تکان دهم / تهران

۴۰. فائزه یوسفی / گذر ابرها / تهران

اصفهان تئاتر صنعت فرهنگی هنری سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر