کد خبر: 1017078 A

کتاب «سلام همسایه؛ خرت‌وپرت‌های گمشده» نوشته‌ی کارلی آنه‌وست با ترجمه رامبد خانلری منتشر شد.

به گزارش ایلنا، سلام همسایه نخستین جلد از مجموعه شش جلدی نوشته کارلی آنه‌وست نویسنده استرالیایی‌تبار است که از یک بازی به همین نام اقتباس شده. در مجموعه سلام همسایه Hello neighbor کارلی آنه‌وست با بهره بردن از قوه تخیلش برای این بازی پرهیجان و پرطرفدار روایتی معمایی و جذاب ساخته است. این مجموعه کتاب پس از انتشار از سوی ساندی تایمز در زمره پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفت و همچنان خوانندگان پروپاقرصی دارد. اکنون نشر صاد نخستین جلد از این مجموعه جذاب را با ترجمه رامبد خانلری منتشر کرده است. 

نیکی به‌تازگی همراه خانواده‌اش به شهر «رِی‌وِن‌بروک» آمده‌اند، شهری کوچک که در آن همه یکدیگر را به خوبی می‌شناسند، اما به‌نظر می‌رسد با هم توافق کرده‌اند تا درباره اتفاقی تلخ سکوت کنند. نیکی با آرون پسر عجیب خانه روبه‌رویی‌شان دوست می‌شود. خانه‌ای با راهروها و درهای زیاد که کنجکاوی او را برمی‌انگیزد. در طی ماجراجویی‌هایش با آرون، پی به معمایی می‌برد. یک‌سال پیش از آمدن نیکی به این شهر لوسی دختر ۸ ساله‌ای در ترن هوایی جان خودش را از دست داده، و حالا نیکی می‌خواهد راز این ماجرا را کشف کند. 

این اثر معمایی در ۱۹۸ صفحه منتشر شده است. نسخه‌ی الکترونیکی کتاب را می‌توانید در طاقچه و فراکتاب بخوانید. نسخه‌ی کاغذی آن را نیز در سایت نشر صاد saadpub. ir سفارش دهید.

نشر صاد سلام همسایه؛ خرت و پرت‌های گمشده رامبد خانلری کارلی آنه‌وست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر