کد خبر: 1016734 A

بخش جنبی هفدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری اسماء‌الحسنی به طراحی پوستر با نام مبارک و اسماء منتخب حضرت فاطمه (س) اختصاص یافت.

به گزارش ایلنا، بخش جنبی هفدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری اسماء‌الحسنی به طراحی پوستر با نام مبارک و اسماء منتخب حضرت فاطمه یا ترکیب آن‌ها که در روایات و زیارتنامه‌ها بیشتراستفاده شده اختصاص یافت.

این اسامی مبارکه عبارتند از: «فاطمه»، «زهرا»، «سیدة نساءالعالمین»، «کوثر» و «ام ابیها» که از القاب و کنیه‌های مشهورایشان است. امام صادق (ع) فرموده اند: «برای فاطمه (س) در نزد خدا ۹ اسم است: فاطمه، صدیقه، مبارکه، زکیه، راضیه، مرضیه، محدثه، زهراء و طاهره» اما در میان اسامی متعددی که برای ایشان است نام «فاطمه (س)» از همه بیشتر در کتب اسلامی ذکر شده است، با این حال به عقیده برخی، تعداد اسامی و القاب دختر بزرگوار پیامبر بیش از ۱۰۰ است. 

ارسال ۷ اثر

بنابراین گزارش، طراحان و هنرمندانی که علاقه به خلق پوستر با این اسامی دارند، بر اساس مقررات اعلام شده در فراخوان نمایشگاه می‌توانند آثارشان را به دبیرخانه ارسال کنند. حداکثر تعداد پوسترهای ارسالی برای هر طراح در دو بخش اصلی و جنبی، ۷ اثر است که این آثارنباید در هیچ مسابقه، نمایشگاه و یا رویدادهنری دیگری شرکت داده شده باشند؛ همینطور نمی‌بایست کپی از آثار کامل و یا نیمه کامل خود طراح و یا هنرمند دیگری باشد. 

علاوه بر این، پوسترهای ارسالی باید منتشر نشده باشند و درصورتی که اثر یا آثار ارسالی، مشابه یا کپی باشد در هر مرحله‌ای که این موضوع تشخیص داده شود، مجموع آثار طراح از نمایشگاه حذف و در صورت تشخیص برگزارکننده، این موضوع اطلاع‌رسانی عمومی نیز خواهد شد. 

جوایز

جوایز نقدی بخش جنبی به مبلغ ۱۸۰.۰۰۰. ۰۰۰ ریال است که چگونگی اختصاص جوایز به برگزیدگان این بخش و جزئیات آن طی روزهای آینده اعلام می‌شود. هفدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء‌الحسنی با سازماندهی پایگاه اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی پوسترز» در دو بخش اصلی و جنبی بصورت ملی در خانه هنرمندان ایران و همزمان در فضای مجازی برگزار می‌شود. 

زمان برگزاری

زمان برگزاری ۲۴ فروردین تا ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ و آخرین مهلت ارسال آثار ساعت ۲۴ شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ می‌باشد برای مطالعه فراخوان و اطلاع از مقررات و شرکت در نمایشگاه به پایگاه رسمی نمایشگاه یا صفحه اینستاگرام آن مراجعه کنید. 

مجموع جوایز این دوره از نمایشگاه مبلغ ۳۴۰ میلیون ریال است.

 

157790402

 

فراخوان مهلت ارسال آثار هفدهمین نمایشگاه حروف نگاری اسماء‌الحسنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر