کد خبر: 1016036 A

فراخوان شورای کتاب کودک برای ارسال آثار و محصولات الکترونیکی کودک و نوجوان منتشر شد.

به گزارش ایلنا، شورای کتاب کودک از ناشران، تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار و محصولات ادبی الکترونیکی برای کودکان و نوجوانان شامل کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی، اپلیکیشن و وبسایت دعوت می‌کند تا آثار و محصولات خود را برای بررسی و ارزیابی به «گروه بررسی آثار الکترونیکی شورا» ارسال کنند. 

تمامی آثار باکیفیت از سوی گروه بررسی آثار الکترونیکی در سایت شورای کتاب کودک معرفی خواهند شد و به آثار برتر، لوح تقدیر و نشان «ماهی سیاه کوچولو» تعلق خواهد گرفت. 

گروه بررسی آثار الکترونیکی شورا از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده و از سال ۱۳۹۲ با معرفی آثار برتر در هر سال، تلاش کرده ضمن قدردانی از پدیدآورندگان و ناشران آن‌ها، به رشد کیفی و کمی این گونه آثار کمک کند. 

شرایط پذیرش: 

تنها محصولاتی پذیرفته می‌شود که با مجوز قانونی از مهر ۱۳۹۸ به‌بعد به‌صورت عمومی منتشر شده باشد و از سوی دارندۀ حق نشر یا مالک اثر ارائه شود. 

مهلت ارسال آثار: تا پایان اسفند ۱۳۹۹

روش ارسال: 

محصولاتی را که به‌صورت فیزیکی قابلیت ارسال دارد، با ذکر «پاسخ به فراخوان آثار الکترونیکی» به نشانی دبیرخانه شورای کتاب کودک بفرستید. 

محصولاتی را که به‌شکل فایل دیجیتالی قابلیت ارسال اینترنتی دارد، به نشانی ایمیل گروه آثار الکترونیکی شورا بفرستید: e. cbc. iran@gmail. com

برای محصولاتی که باید از بازارها یا مراکز پخش دیجیتالی دانلود شود، اطلاعات دسترسی و اجرا را به نشانی ایمیل گروه آثار الکترونیکی بفرستید یا از صفحه اینستاگرام گروه، پیام مستقیم بدهید. 

کسب اطلاعات بیشتر: 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت شورا به نشانی http://cbc.ir مراجعه کنید، 

یا اینستاگرام «گروه بررسی آثار الکترونیکی» به نشانی http://instagram.com/e.cbc.iran را ببینید و پیام مستقیم (دایرکت) بفرستید، 

یا از طریق ایمیل به نشانی e. cbc. iran@gmail. com با گروه آثار الکترونیکی تماس بگیرید. 

اینستاگرام گروه آثار الکترونیکی: e. cbc. iran

ایمیل گروه آثار الکترونیکی: e. cbc. iran@gmail. com

دبیرخانه شورا: ۶۶۴۰۸۰۷۴ (۰۲۱) 

نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، خیابان وحید نظری، شماره ۳۱، طبقه دوم

شورای کتاب کودک کتاب کودک شورای کتاب کودک و انجمن تصویرگران ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر