کد خبر: 1015653 A

نمایشگاه مجازی «نگاره معنا» با آثارنگارگری کمال لدین قطب به همت نگارخانه گلستان درفضای مجازی برای بازدید علاقه مندان منتشر می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه «نگاره معنا» تلفیقی از هنرهای سنتی ایرانی با بازی رنگ، نقش و خطوط با ۲۰ اثر از کمال الدین قطب به صورت مجازی به نشانی golestan. farhangsara در معرض دید علاقه مندان قرار می‌گیرد. 

کمال الدین قطب متولد سال ۱۳۴۸ در شهر تهران است. وی فارغ التحصیل رشته نگارگری و تذهیب از هنرستان هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای درجه ۲ هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد استان تهران معادل مدرک فوق لیسانس، مدیر مسئول آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی کمال هنر، مدیرمسئول کارگاه تولید صنایع دستی با مجوز از سازمان صنایع دستی و گردشگری میراث فرهنگی، مدیرعامل شرکت فرهنگی هنری کیش، عضو انجمن نگارگری ایران و موسسه توستعه هنرهای تجسمی وزارت ارشاد اسلامی است. 

همچنین این هنرمند برگزاری بیش از ۴۰ نمایشگاه انفرادی و گروهی را در رزو مه هنری خود دارد و تدریس در مراکز آموزشی و موزه‌ها از سال ۱۳۶۵ و تدریس هنرهای تزیینی آموزشگاه‌های خصوصی، فرهنگ سراها بخشی از سوابق آموزشی وی می‌باشد. 

نگارخانه گلستان به نشانی هفت حوض میدان هلال احمر خیابان گلستان فرهنگسرای گلستان واقع شده است.

نمایشگاه نقاشی نگارخانه گلستان فرهنگسرای گلستان نمایشگاه مجازی کمال‌الدین قطب نگاره معنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر