کد خبر: 1015045 A

نمایشگاه مجازی عکس «یک و پنجاه و شش نیم شب» با موضوع زلزله بم گشایش می‌یابد.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه مجازی عکس «یک و پنجاه و شش نیم شب» با ۲۸ عکس به مناسبت هفدهمین سالروز زلزله بم در سال ۱۳۸۲ در صفحه گالری درگاه مجازی «ستاره خورشید هنر»، روز پنجشنبه چهارم دیماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۷ گشایش خواهد یافت و تا روز پنجشنبه ۱۱ دیماه ۹۹ ادامه دارد. رضا دیده بان مهارت آموخته عکاسی، فیلمسازی و تصویرسازی می‌باشد که علاوه بر تولید فیلم کوتاه و برگزاری جشنواره‌های علمی، فرهنگی و هنری تاکنون ۸ نمایشگاه انفرادی در کارنامه خود دارد. او این بار با سبکی متفاوت نسبت به نمایشگاه‌های پیشین، آثار خود را به نمایش گذاشته و مستندی محض را از این رخداد روایت کرده است. 

در قاب نخست نمایشگاه اینگونه آماده است؛ در آن روزها بم میزبان جمعیتی بیش از ساکنان خود بود. 

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا حالا که ما خانه‌ای برای میزبانی شما نداریم و حتی آب تا گلویی تازه کنید؛ حتی جسم و روحمان یکی نیست تا صدای خوش آمدگویی ما بر گوش شما بنشیند. 

ما نسل در نسل میهمان نواز بوده ایم.  بر ما ببخشید که میهمان از جسم بی‌جان میزبان باید پذیرایی کند، تا در خانه ابدی آرام بگیرد. 

شما خودی بودید و با هم ندار هستیم؛ ما خجالت زده میهمانان غریبه شدیم که نخستین بار پا به کشورمان گذاشته بودند؛ و چه تلاش‌ها برای یافتن جسم بی‌جان و با جان ما کردند؛ با آن سگ‌های باوفا و مهربان…

علاقمندان برای بازدید می‌توانند تا روز پنجشنبه ۱۱ دیماه به درگاه www. artsunstar. ir مراجعه کنند.

نمایشگاه عکس زلزله بم نمایشگاه مجازی یک و پنجاه و شش نیم شب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر