کد خبر: 1014556 A

نخستین کتاب درباره وقایع‌نگاری رخدادهای بعد از شهادت حاج‌قاسم سلیمانی به نویسندگی اسماعیل رمضانی توسط انتشارات سیمای شرق منتشر شد.

به گزارش ایلنا، کتاب «چهل روز پس از حاج‌قاسم» به قلم اسماعیل رمضانی به روایت دقیق و لحظه به لحظه چهل روز پس از شهادت سرداری می‌پردازد که به تعبیر خودش و این کتاب کاهش درجه پیدا کرد و «سرباز» شد. 

در سطرهای آغازین این کتاب می‌خوانیم: جمعه؛ ۱۳دی‌ماه۱۳۹۸ روزی تلخ بود. بسیاری از ایرانیان وقتی از خواب نوشین بامداد رحیل بیدار شدند، تلخی شهادت مردی دوست‌داشتنی را چونان صبحانه‌ای اجباری در دهان‌شان حس کردند. او رفت وقتی همه در خواب ناز بودند. حالا کلمات در دهان همه سخت می‌چرخد که به جای حاج قاسم سلیمانی بگویند: سردار شهید قاسم سلیمانی. 

در «چهل روز پس از حاج قاسم؛ روایت سرداری که سرباز شد» اتفاقات و رویدادهای آن روزهای پرتب‌وتاب در سه‌فصل و با جزییات دقیق به نگارش درآمده است، روزهایی که از جمله مهمترین دوران‌های تاریخ معاصر بود. این کتاب در سه فصل «سرداری که سرباز شد»، «آه از غمی که تازه شود با غمی دگر» و «قاسم هنوز زنده است» به روایت آن روزهای پر تب‌وتاب می‌پردازد. 

این کتاب را انتشارات سیمای شرق در ۲۸۶صفحه و به قیمت ۵۸ هزارتومان منتشر کرده است و به‌زودی مراسم رونمایی از آن برگزار خواهد شد. 

امکان دریافت نسخه الکترونیکی این کتاب در پلتفرم کتابخوان «طاقچه» وجود دارد. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت نسخه فیزیکی آن با شماره ۰۲۱۸۸۳۵۶۴۳۶ تماس بگیرند یا از طریق مراجعه به سایت دیجی‌کالا این کتاب را به صورت اینترنتی سفارش دهند.

انتشارات سیمای شرق اسماعیل رمضانی‌ حاج قاسم سلیمانی شهید سلیمانی کتاب چهل روز پس از حاج قاسم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر