کد خبر: 1013565 A

برنامه‌های پخش آنلاین هفتمین روز هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت در بخش‌های صحنه‌ای، دانشجویی، کودک و نوجوان و مهمان به همراه کارگاه آموزشی و نشست‌های تحلیل و بررسی نمایش‌های شرکت‌کننده اعلام شد.

به گزارش ایلنا، این رویداد هفتمین روز خود را امروز دوشنبه ۱دی‌ماه با پخش آنلاین نمایش‌ها در بخش‌های صحنه‌ای، دانشجویی، کودک و نوجوان، مهمان و خیابانی به همراه برپایی کارگاه آموزشی و نشست‌های تحلیل و بررسی نمایش‌های شرکت‌کننده برگزار می‌کند. 

در بخش صحنه‌ای هفتمین روز از برنامه‌های هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، نمایش‌های «سگک» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی از «تهران»، «میراشکار» به نویسندگی بهناز دوستی و کارگردانی حمیدرضا هراسانی از «مازندارن» و نمایش «لیلیت» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا شاه‌مردی از «قم» از سایت تیوال پخش می‌شوند. 

همچنین در بخش دانشجویی امروز، نمایش «خاطرات خانه‌ای که نیست» به نویسندگی کامران شهلایی و کارگردانی مشترک محمدجواد شریفی و پریا بابایی از «دانشگاه آزاد اراک» به صورت آنلاین پخش می‌شود. 

در ادامه برنامه‌های هفتمین روز هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت نیز نمایش‌های «خون رقصه» به نویسندگی و کارگردانی «رضا صابری» از «مشهد» و «زیپ» به نویسندگی علی دل‌پیشه و کارگردانی کیانوش ایازی از «تهران» در بخش مهمان پخش می‌شود. 

نمایش‌های «کوچه برزیلیا» به نویسندگی سینا شفیعی و کارگردانی محمد اسماعیل‌زاده‌ها از «البرز» و نمایش «اشک عروسک» به نویسندگی ندا اعتمادی‌کیا و کارگردانی مشترک هاجر جان‌نژاد و ندا اعتمادی‌کیا از «آبادان» هم در بخش کودک و نوجوان پخش خواهد شد. 

علاقه‌مندان برای تماشای آثار بخش‌های صحنه‌ای، دانشجویی، مهمان و کودک و نوجوان می‌توانند از ساعت ۱۲ تا ۲۴ هر روز در روزهای برگزاری جشنواره به سایت تیوال مراجعه کنند. 

بخش خیابانی این دور از جشنواره هم اجراهای خود امروز دوشنبه ۱دی‌ماه با پخش آنلاین نمایش‌های «او پهلوان اکبره» به نویسندگی افشین سلطانی و کارگردانی مصطفی دهشت از «کرمانشاه» ساعت ۱۴:۰۰، نمایش «شصت‌وپنج، نود ونه» به نویسندگی و کارگردانی مسعود براهیمی از «اصفهان» ساعت ۱۴:۳۰، نمایش «زندگی با طعم باروت» به نویسندگی و کارگردانی مجتبی خلیلی از «اصفهان» ساعت ۱۵:۰۰، نمایش «شوسه» به نویسندگی سیمین بهفر و کارگردانی مشترک احمد جعفری و سیمین بهفر از «تهران» ساعت ۱۶:۰۰، نمایش «اپیدمی» به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از «زاهدان» ساعت ۱۶:۳۰ از سایت تیوال پخش می‌شوند. 

کارگاه «شیوه‌های بازیگری در تئاتر خیابانی» هم امروز با تدریس دکتر حمیدرضا افشار از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ برگزار و به صورت آنلاین پخش می‌شود. 

هفتمین جلسه از نشست‌های تحلیل و بررسی نمایش‌های شرکت‌کننده در هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت نیز به‌صورت آنلاین (برخط) در روزهای برگزاری جشنواره، از ساعت ۲۱ تا ۲۳ با حضور منتقدان و کارشناسان تئاتر کشور برگزار می‌شود. 

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با دبیری حمید نیلی و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۲۵ آذر تا دوم دی‌ماه به دو شیوه زنده و آنلاین برگزار خواهد شد.

جشنواره تئا‌تر مقاومت جشنواره آنلاین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر