کد خبر: 1013525 A

اسامی پانزده فیلم پرمخاطب جشنواره سینما حقیقت اعلام شد که مستند «کودتای ۵۳» در صدر آرای مردمی قرار دارد.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه انجمن صنفی تهیه‌کنندگان سینمای مستند، اسامی پانزده فیلم پرمخاطب و پانزده فیلم برتر از نگاه تماشاگران سینماحقیقت تا آخرین ساعات پنجمین روز جشنواره را اعلام کرد. 

براساس آمار گردآوری شده از سامانه‌ی برخط خانه جشنواره، پانزده فیلم برتر براساس امتیاز تماشاگران و پانزده فیلم پُرمخاطب جشنواره تا پایان روز پنجم به شرح ذیل است: 

همچنین با توجه به استقبال از نمایش‌های آنلاین چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، پانزده فیلم پُرمخاطب این دوره در آخرین روز جشنواره دوباره به نمایش گذاشته می‌شوند. 

مدیر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت با اعلام این خبر افزود: با مساعدت دبیر محترم جشنواره و همراهی سامانه‌های هاشور، فیلیمو، نماوا و تیوا، پانزده مستند پُرمخاطب این دوره‌ی سینماحقیقت در روز سوم دی‌ماه به نمایش گذاشته می‌شوند. 

شهنام صفاجو اضافه کرد: این یک فرصت برای علاقمندانی است که فیلم‌های پُرمخاطب جشنواره را ندیده‌اند. همینطور تهیه‌کنندگان و کارگردانان حاضر در جشنواره نیز می‌توانند از این فرصت برای بالا بردن امتیاز فیلم‌های خود به منظور کسب جایزه تماشاگران بهره ببرند. 

وی یادآور شد: برترین فیلم از نگاه تماشاگران، حاصل جمع‌بندی آرای کاربران «خانه جشنواره» در سامانه هاشور است که پس از تماشای فیلم‌ها و براساس سه گزینه خوب، متوسط، ضعیف، به آن اثر رای داده‌اند. جایزه پُرمخاطب‌ترین فیلم نیز مختص چهار سامانه یادشده است که هر یک براساس تعداد بلیت‌های به فروش رسیده، جایزه‌ای به پُرمخاطب‌ترین فیلم آن سامانه می‌دهند. 

مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت نیز ساعت ۵ عصر روز چهارشنبه سوم دی‌ماه برگزار می‌شود. 

14

جشنواره سینما حقیقت آرای مردمی کودتای 53 تقی امیرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر