کد خبر: 1013508 A

نامزدهای بخش دانشجویی هفدهمین جشنواره سراسری تئاترمقاومت در ۱۰ بخش معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، نامزدهای بخش دانشجویی این جشنواره در بخش‌های طراحی پوستر و بروشور، طراحی لباس، طراحی گریم، طراحی نور، موسیقی، طراحی صحنه، بازیگری زن، بازیگری مرد، کارگردانی و نمایشنامه‌نویسی معرفی شدند. 

گفتنی است سینا ییلاق بیگی مدیریت بخش نمایش‌های دانشجویی و سعید اسدی، شهرام زرگر و سروش طاهری داوری مرحله نهایی این بخش رابرعهده داشتند. 

اسامی نامزدهای این بخش به شرح زیر است: 

الف: پوستر و بروشور: 

کاندیداها: 

1. حمید ملیحی/خنکای ختم خاطره ۲. مهران قاسم‌زاده/ خرمشهر۱.۳. حسین مهرزاد/ اتوبان سکوت 

۴. سعید موذنی/ بهشت حکیم الله ۵. محمد لهراسبی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند ۶. حامد کاظمی/ خاطرات خانه‌ای که نیست

ب) طراحی لباس: 

کاندیداها: 

1. پریا کاظمی/ ترقب ۲. ویدا موسوی/ بهشت حکیم الله ۳. فائزه نجفی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند

۴. سمیه شریفی/ خاطرات خانه‌ای که نیست

ج)طراحی گریم: 

کاندیداها: 

1. سعید مؤذنی/ بهشت حکیم الله ۲. عاطفه رضایی/ غزلواژه قصد ۳. هیوا حیدری/ خاطرات خانه‌ای که نیست

د) طراحی نور: 

کاندیداها: 

1. پریسا دوستی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند ۲. ویدا موسوی/ بهشت حکیم الله ۳. بهاره زاهد دوست و حسنا نبادی/ روزهای خاکستری

۴. علی کوزه‌گر/ فریاد خاموش

ه) موسیقی

کاندیداها: 

1. امیرسنجر موسوی، ایمان رمضانی / خنکای ختم خاطره ۲. رامبد و فربد لطیفی/ کسوف ۳. محمدنادری و سیدمحمد صدق سجادی/ خرمشهر۱۱ 

۴. محمدمهدی اقبالی/ بهشت حکیم الله ۵. امیرحسین انصافی/فریاد خاموش

و) طراحی صحنه: 

کاندیداها: 

1. میلاد خرمن بیز/ ترقب ۲. سعید موذنی/ بهشت حکیم الله ۳. پریسا دوستی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند

۴. محمدهادی عطایی/ فریاد خاموش ۵. علیرضا غنی/ روزهای خاکستری

ز) بازیگری زن: 

کاندیداها: 

1. میترا بابایی/ خنکای ختم خاطره ۲. مهناز میرزایی/ ترقب ۳. سارینا رزاق مرندی/ ترقب

۴. ویدا موسوی/ بهشت حکیم الله ۵. نفیسه مهری/ خاطرات خانه‌ای که نیست ۶. ندا عزیزی پیرمحمدی/ پارک شیرین

ح) بازیگری مرد: 

کاندیداها: 

1. سعید صادقی/ خنکای ختم خاطره ۲. ایمان نقیح/ خرمشهر ۱.۳. پوریا ریحانی/ خرمشهر ۱.۴. محمدهادی عطایی/ فریاد خاموش

5. پیمان محسنی/ فریاد خاموش ۶. محسن سالاری/ فریاد خاموش ۷. پوریا رضایی/خاطرات خانه‌ای که نیست ۸. علی صابری حقیقی/ روزهای خاکستری

ط) کارگردانی: 

کاندیداها: 

1. ویدا موسوی / بهشت حکیم الله ۲. پریسا دوستی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند ۳. محمدهادی عطایی/ فریاد خاموش

۴. میلاد خرمن بیز/ ترقب 

ی) نمایشنامه‌نویسی: 

کاندیداها: 

1. مسعود شامی خاتونی/ ترقب ۲. خسرو امیری/ بهشت حکیم الله ۳. پریا دوستی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند

۴. محمدرضا عطایی فر/ فریاد خاموش ۵. حسین بنیاد / روزهای خاکستری ۶. کامران شهلایی/ خطرات خانه‌ای که نیست

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با دبیری حمید نیلی و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۲۵ آذر تا دوم دی‌ماه به دو شیوه زنده و آنلاین برگزار خواهد شد.

جشنواره تئا‌تر مقاومت تئا‌تر مقاومت بخش دانشجویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر