کد خبر: 1013334 A

رضا صادقی تیتراژ برنامه تلویزیونی «فانوس دریایی» را با شعری از عباس محمدی می‌خواند.

به گزارش ایلنا، تیتراژ برنامه تلویزیونی «فانوس دریایی» با شعری از عباس محمدی و آهنگسازی عماد توحیدی توسط رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ خوانده می‌شود. 

آهنگساز این قطعه با بهره‌گیری از موسیقی جنوب و بنمایه بستکی این قطعه را ساخته و تنظیم آن را وحید اختری و میکس و مسترینگ آن را نیز آرش صفدری به عهده داشته است. 

در توضیحات تکمیلی این برنامه آمده است: 

«فانوس دریایی» عنوان برنامه‌ای تلویزیونی است که به روایت و تصویرگری ظرفیت‌های بندری و دریایی کشور می‌پردازد و بیانگر تلاش دریانوردان و جامعه بندرنشین است. 

ایران با داشتن حدود ۶ هزار کیلومتر نوار ساحلی در شمال و جنوب یکی از کشورهای فعال در حوزه دریانوردی است و تقریبا ۹۰ درصد حجم انتقال کالای بازرگانی کشور از طریق دریا صورت می‌گیرد که این مهم باعث می‌شود ظرفیت‌های مهمی در کشور به وجود آید و برنامه‌ریزی برای استفاده از آن می‌تواند در الگوی ایرانی و اسلامی پیشرفت ایران اسلامی نقشی کلیدی داشته باشد. 

برنامه فانوس دریایی به تهیه‌کنندگی حسین ربانی غریبی و کارگردانی میلاد مهدوی تولید شده و قرار است در طول فصل زمستان هر شب از شبکه نسیم پخش شود.

ایران ایران اسلامی جامعه موسیقی موسیقی پاپ وزارت ارشاد صدا وسیما دفتر موسیقی تیتراژ رضا صادقی برنامه تلویزیونی فانوس دریایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر