کد خبر: 1013128 A

ویژه برنامه یلدایی «ایرانیش» یکشنبه ۳۰ آذر مصادف با شب چله ۹۹ با حضور جمعی از بازیگران و خوانندگان خوب کشورمان روانه آنتن خواهد شد.

به گزارش ایلنا، ویژه‌برنامه «ایرانیش» به مناسبت شب یلدا با حال و هوایی متفاوت با برنامه‌های گفتگومحورِ هر ساله، شب یلدای ۹۹ را همراه با بینندگان شبکه دو جشن خواهد بود. 

بر این اساس محمد معتمدی، مصطفی راغب و بابک افرا خواننده، فریبا نادری، جلیل فرجاد، مونا فرجاد، مهوش صبرکن و محمود پاک نیت بازیگر در این جمع صمیمی حضور یافته و شب یلدایی متفاوت را رقم خواهند زد. 

«ایرانیش» با اجرای مجید واشقانی و گیتی خامنه به گرامیداشت این آیین کهن ایرانی و جشن ولادت حضرت زینب (س) می‌پردازد. 

در جشن شب چله امسال تلفیقی از مسابقات اصیل ایرانی و معاشرتی صمیمانه با مهمانان برنامه را شاهد خواهیم بود. بازی‌هایی که در گذشته خانواده‌های ایرانی در شب یلدا به آن‌ها می‌پرداختند. در کنار حضور هنرمندان، ورزشکاران، خوانندگان و البته مهمانانی از جنس کادر درمان و چهره‌های مختلف اجتماعی درون مایه اصلی این ویژه‌برنامه را تشکیل می‌دهند. 

همچنین به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار این برنامه از پرستاران پرتلاش تقدیر خواهد کرد و ارتباطی زنده با دمشق و حرم حضرت زینب (س) برقرار خواهد شد. 

افزون بر این اجرای موسیقی به صورت هنرهای مفهومی اجرای مصطفی راغب به همراه گروهش و طراحی بخش‌های متنوع، سرگرم‌کننده و متفاوت از دیگر تدارکات ویژه این برنامه خواهد بود. ویژه‌برنامه «ایرانیش» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی که شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذر بعد از گفتگوی ویژه خبری از شبکه دو سیما روانه آنتن خواهد شد.

محمد معتمدی شبکه دو سیما پوریا پورسرخ فریبا نادری ایرانیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر