کد خبر: 1012595 A

​مراسم بزرگداشت هفته پژوهش، فردا (۳۰ آذرماه) با همکاری مشترک وزارت امور خارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مراسم بزرگداشت هفته پژوهش روز یکشنبه (۳۰ آذرماه) ساعت ۱۰:۳۰ با همکاری مشترک وزارت امور خارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محل حسینیه الزهرا (س) این سازمان، برگزار می‌شود. 

در این مراسم، کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید رضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و برخی رایزنان فرهنگی کشورمان به ایراد سخنرانی می‌پردازند. 

در این مراسم علاوه بر رونمایی بیش از ۸۰ اثر از تازه‌های نشر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزارت امور خارجه، پژوهشگران برتر این سازمان و وزارت امور خارجه و نیز، نمایندگی‌های فرهنگی برتر در دو حوزه رصد و پایش و فعالیت‌های مطالعاتی و پژوهشی معرفی می‌شوند و از آنان تقدیر خواهد شد. 

بنابر اعلام این خبر، این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت نیمه حضوری برخط برگزار می‌شود. همچنین، از طریق سایت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نشانی www. icro. ir و پیج اینستاگرام این سازمان به نشانی infoicro به صورت زنده پخش خواهد شد.

وزارت امور خارجه هفته پژوهش سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر