کد خبر: 1011390 A

​برنامه «دست در دست» با نزدیک شدن به شب یلدای ۹۹ در قالب یک ویژه برنامه ۹۰ دقیقه‌ای میزبان شبنم قلی‌خانی و حامد فقیهی خواهد بود.

به گزارش ایلنا، «دست در دست» در بیستمین قسمت خود که پنجشنبه به روال همیشگی بعد از گفتگوی ویژه خبری روانه آنتن خواهد شد؛ از شبنم قلی‌خانی  که این روزها در سریال شبانه شبکه دو به نام «بیگانه‌ای با من است» مشغول ایفای نقش است، میزبانی خواهد کرد. 

همچنین حامد فقیهی خواننده تیتراژ «دست در دست» مهمان دیگر این برنامه است که در استودیوی «دست در دست» روبروی سلمان فرخنده مجری این برنامه نشسته و درباره همدلی، مهربانی و همراهی مردم در شرایط فعلی گپ و گفتی شنیدنی و معاشرتی پاییزی را برای بینندگان این برنامه رقم خواهند زد. 

گفتنی است این برنامه یک قرار شبانگاهی است که به پایان فصل پاییزی خود نزدیک می‌شود و گروه تولید درصدد برنامه‌ریزی برای تولید فصل زمستانی «دست در دست» هستند. 

این برنامه با تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده‌اند، برگزاری پویشی مردمی با محوریت ارسال داستان‌هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده همچنین گفتگوهایی صمیمی و شنیدنی با هنرمندان، ورزشکاران و جهادگران عرصه نیکوکاری، به پررنگ‌تر کردن همدلی و خیرخواهی در این دوران می‌پردازد. 

سیدمحمود انوشه، گلاره عباسی، لاله اسکندری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، داود نماینده، نصرالله مدقالچی، رضا فیاضی، شوکت حجت، علیرام نورایی، حامد عسگری، بهروز رضوی، کمند امیرسلیمانی، مسعود فروتن، حمید شریف زاده و… از جمله مهمانان این برنامه بوده‌اند. 

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

شبکه دو سیما شبنم قلی‌خانی بیگانه‌ای با من است دست در دست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر