کد خبر: 1010508 A

پخش سریال «قورباغه» که قرار بود از امشب ۲۴ آذر توسط پلتفرم نماوا آغاز شود با دستور مقام قضایی متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پلتفرم نماوا با اعلام خبر توقیف سریال «قورباغه» در صفحه رسمی خود نوشت: با وجود اینکه ۲۴ آذر از سمت سازمان سینمایی به عنوان روز انتشار اولین قسمت سریال «قورباغه» به بینندگان وعده داده شده بود، پخش این سریال علی‌رغم صدور پروانه نمایش از «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، اخذ مجوز از «سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا)»، دریافت تایید از «موسسه ناجی هنر»، فعلا به دستور قضایی (به منظور پایش و نظارت) متوقف شده است. 

سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی، تهیه‌کنندگی علی اسدزاده و سرمایه‌گذاری نماوا تولید شده است. 

نماوا به منظور تامین نظرات مراجع قانونی کشور تا کنون تمام تلاش خود را به کار گرفته و مصرانه به دنبال تعیین وضعیت پخش سریال قورباغه است. زمان دقیق پخش سریال اعلام خواهد شد. 

در حالی نماوا خبر از توقف پخش این سریال می‌دهد که حدود یک ماه پیش هومن سیدی با انتشار پستی نسبت به تعلل سازمان سینمایی در اعطای مجوز نمایش سریال گلایه کرد و اعلام کرد سریال توقیف شده است. چند ساعتی از انتشار این مطلب توسط هومن سیدی نگذشته بود که روابط عمومی سازمان سینمایی اعلام کرد «قورباغه» توقیف نشده و از ۲۴ پخش می‌شود. 

حاشیه‌های پخش سریال قورباغه به همین جا ختم نمی‌شود و در هفته گذشته ساترا با درجه‌بندی سنی این سریال و اعلام +۱۸ برای پخش نسبت به تماشای آن به دلیل صحنه‌های خشن هشدار داد. 

دستور توقف پخش سریال «قورباغه» با دستور مقام قضایی آن هم درست چند ساعت مانده به پخش آن زمزمه‌های توقیف همیشگی این سریال را پررنگ‌تر کرده است. باید دید حاشیه‌ها چه زمانی دست از سر هومن سیدی و سریالش بر می‌دارد؟

هومن سیدی قورباغه نوید محمدزاده نماوا سریال قورباغه توقیف سریال قورباغه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر