کد خبر: 1010309 A

​شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Dentro de Israel) به بررسی خشونت جنسی فراگیر در اسرائیل می‌پردازد.

به گزارش ایلنا، برنامه «داخل اسرائیل» از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی به موضوعات حقیقی مربوط به نابودی درونی اسرائیل می‌پردازد. در این برنامه ضمن مروری بر اعتراضات مردمی در پی یک تجاوز گروهی دیگر به یک دختر نوجوان در اسرائیل، رشد پرونده‌های تجاوز جنسی وعدم اجرای عدالت در بسیاری از پرونده‌های مشابه را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد. 

در این برنامه با اشاره به گزارشی درخصوص تجاوز گروهی و آزار جنسی دختری ۱۶ساله و خشم و اعتراض ساکنان اسرائیل نسبت به آن، بحث و تبادل نظر پیرامون‌عدم برخورد قانونی با متجاوزان جنسی در رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد. 

نگاهی به دلایل افزایش تجاوزات جنسی در اسرائیل طی سال‌های اخیر و بررسی علل‌عدم قانونگذاری صحیح در اسرائیل برای مقابله با رشد این مسئله از دیگر محورهای مورد بحث در این زمینه خواهد بود. 

«داخل اسرائیل» به تهیه‎کنندگی حسین الشیماری و محصول پرس تی وی، با زبانگردانی اسپانیایی، سه شنبه ساعت ۵:۳۰ و ۱۴، چهارشنبه ساعت ۴:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه هیسپان تی وی پخش می‎شود. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ و جمعه ساعت ۱۳:۳۰ است.

خشونت جنسی هیسپان تی وی داخل اسرائیل معاونت برون مرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر