کد خبر: 1010249 A

دومین همایش ملی «یلدا آیینه فرهنگ و تمدن کهن ایران» با شعار خورشید سلامت، یلدای محبت به صورت مجازی توسط پژوهشکده مردم‌شناسی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، علیرضا حسن زاده (عضو هیأت‌علمی و رییس پژوهشکده مردم شناسی) گفت: با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا از تمامی مردم ایران دعوت می‌کنیم آیین یلدای امسال و سنت‌های آن همچون تفال به دیوان حافظ و در کنار هم جمع شدن را به صورت مجازی برگزار کنند.

وی تصریح کرد: دومین همایش ملی یلدا آیینه فرهنگ و تمدن کهن ایران به دلیل همه گیری ویروس کرونا به صورت مجازی در ۲۹ و ۳۰ آذر ماه برگزار شده و درآن ۱۰ پانل علمی در قالب ۳۴ سخنرانی با حضور محققان و اساتید دانشگاه و پژوهشگاه‌های کشور ارائه خواهد شد.

حسن زاده افزود: حضور علاقمندان به عنوان مهمان در این همایش که در فضای اسکای روم به آدرس‌های

https://www.skyroom.online/ch/richt.dtp/yalda

https://www.skyroom.online/ch/richt.dtp/yalda2

https://www.skyroom.online/ch/richt.dtp/yalda3

https://www.skyroom.online/ch/richt.dtp/yalda4

برگزار می‌شود آزاد است.

گفتنی است، دومین همایش ملی «یلدا آیینه فرهنگ و تمدن کهن ایران» با مشارکت و همکاری معاونت فناوری و کاربردی‌سازی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، مدیریت اداره کل ثبت معرفی و احیا میراث معنوی و طبیعی معاونت میراث فرهنگی، مرکز میراث ناملموس تهران، ایکوم، هسته پژوهشی مردم‌شناسی دانشگاه مازندران، مرکز اسناد آسیا، موسسه سپندار جاودان خرد و سایر مراکز علمی و پژوهشی برگزار می‌شود.

ایران سلامت فرهنگ و تمدن گردشگری ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر