کد خبر: 1010222 A

کارشناسان و متخصصان حوزه کودک و نوجوان به مناسبت هفته پژوهش میهمان یک برنامه زنده تلویزیونی در شبکه چهار سیما می‌شوند و به طرح موضوع‌های پژوهشی در این حوزه می‌پردازند.

به گزارش ایلنا، برنامه زنده مجله صبحگاهی «طلوع» شبکه چهار سیما با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هر روز ساعت ۸:۴۵ صبح، میهمانانی را دعوت کرده است تا موضوع‌های پژوهشی حوزه کودک و نوجوان با این کارشناسان و متخصصان به بحث و گفت‌وگو بگذارد. 

این گفت‌وگوها در چهارچوب دوازدهمین ویژه‌برنامه هفته پژوهش با شعار «از مساله‌شناسی تا آینده‌پژوهی (آینده ساختنی است)» از سوی اداره‌کل آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری با همکاری شبکه چهار سیما تدارک دیده شده است. 

بر این اساس صبح روز دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ مهدی طغیانی دارای مدرک دکتری علوم اقتصادی و نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در این برنامه به موضوع «مساله‌شناسی اقتصادی در حوزه کودک و نوجوان» می‌پردازد. 

در ادامه، میهمان دومین برنامه در روز سه‌شنبه ۲۵ آذر، محبوبه اسپیدکار روانشناس است که موضوع «کاوش‌گری و تفکر پژوهشی در کودک و نوجوان» را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد. 

همچنین در روز چهارشنبه ۲۶ آذر، سینا کلهر استاد دانشگاه و صاحب‌نظر در حوزه سیاست‌گذاری فرهنگی با موضوع «مساله‌شناسی فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان» و روز شنبه ۲۹ آذر علیرضا زمانی پژوهش‌گر با موضوع «بازی‌سازی (گیمیفیکیشن) به عنوان ابزاری در خدمت پژوهش» میهمان برنامه زنده مجله صبحگاهی «طلوع» شبکه ۴ سیما خواهند بود. 

این گفت‌وگوها به مدت چهار روز با اجرای محمدرضا مقدسیان از روز دوشنبه ۲۴ تا چهارشنبه ۲۶ آذر و روز شنبه ۲۹ آذر ساعت ۸:۴۵ صبح از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هفته پژوهش شبکه چهار سیما مجله صبحگاهی طلوع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر