کد خبر: 1003158 A

پیمان طالبی مجری مطرح تلویزیون و رادیو برای دهمین فصل متوالی به عنوان گوینده و راوی همراه مخاطبان مستند- مسابقه «خانه ما» خواهد بود.

به گزارش ایلنا، پیمان طالبی که از نخستین فصل مستند- مسابقه «خانه ما» محبوبترین رئالیتی شوی خانوادگی؛ همراه مخاطبان این برنامه بوده در فصل دهم «خانه ما» که در قزوین ساخته شده است همچنان به عنوان گوینده رقابت جذاب و تماشای سه خانواده قزوینی را روایت خواهد کرد.

فصل دهم مستند مسابقه «خانه ما» که مهرماه امسال و در شرایط ویژه کرونایی در قزوین تصویربرداری شد، با رقابت جذاب سه خانواده قزوینی زمستان امسال روی آنتن خواهد رفت.

در فصل دهم مستند- مسابقه «خانه ما» سه خانواده در شهر باستانی قزوین به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا در پایان خانواده برگزیده براساس پس‌انداز خود بتواند برنده جایزه صد برابری مبلغ پس‌انداز خود شود.

در این مسابقه تلویزیونی، سه خانواده در یک بازه زمانی یک ماهه و در چهارچوب مبلغی مشخص، ضمن انجام فعالیت‌های روزمره و تفریحات خانوادگی، باید در قالب یک کسب و کار خانوادگی درآمدزایی نیز داشته باشند.

در فصل دهم «خانه ما» که به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی در استودیو نوبین و  با سرمایه‌گذاری سازمان هنری رسانه‌ای اوج تولید شده است، امین کفاش و مسلم تهرانی به عنوان کارگردان،مهدی جبین شناس مشاور کارگردان، احسان عمادی نویسنده، پیمان طالبی- راوی(گوینده)، حسن ناحی مدیر تصویربرداری، زهره احمدزاده مدیر تدوین و محسن مرادی مجری طرح حضور دارند.

 

خانه ما مستند مسابقه خانه ما خانه مستند پیمان طالبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر