کد خبر: 1001961 A

پیام تسلیت مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر:

مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر با انتشار پیامی ضایعه درگذشت پرویز پورحسینی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان را تسلیت گفتند.

به گزارش ایلنا، مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر جمعه هفتم آذر ماه با انتشار متنی ضایعه درگذشت پرویز پورحسینی بازیگر توانمند و محبوب تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان را تسلیت گفتند.

در متن منتشر شده از سوی مدیریت و کارکنان تئاتر شهر آمده است:

به نام خداوند مهربانی که بازگشت همه به سوی اوست.

صبح روز جمعه هفتم آذر ماه، وقتی آسمان خدا از ابرهای پاییز با طعم باران پوشانده شده بود؛ ناگاه خبر رسید که یکی از جاودانه‌های تئاتر این سرزمین، استاد پرویز پورحسینی عزیزمان بعد از هفته‌ها ایستادگیِ مردانه در برابر ویروسِ نحسِ کرونا، به دیدار آفریدگارش شتافت.

حقیقتا او بهانه‌ای بود برای روشنای چراغ تئاتر این سرزمین.

 بی‌گمان «بازیِ در صحنه» با هنر مثال‌زدنی، کلام و فهم خردمندانه مرحوم پورحسینی و بسیاری از هم‌نسلانش، تاثیری شگرف در پویایی هنر نمایش ایران عزیزمان داشت و دارد.

زبان توصیف، از پس فراق یکی از دردانه‌های تئاتر ایران ، کار دشواری است، اما اهالی تئاتر شهر و همه هنرمندان شریف و یگانه‌اش در این سال‌ها می‌دانستند و می‌دانند که پرویز پورحسینی، استاد پرویز پورحسینی عزیزمان یکی از ستاره‌های درخشان عرصه‌ای است که چراغ راهش بزرگانی چون او بودند و هستند.

بدون هیچ تردیدی بر این باوریم اگر جسم او امروز و در این روزهای تلخ به دیدار معبودش شتافته، اما هنر ماندگارش روی خاک مقدس صحنه‌های آفرینشِ نمایش، تا ابد بر تارک فرهنگ و هنر این سرزمین باقی خواهند ماند.

مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر با نهایت تاثر و تاسف ضایعه درگذشت استاد پرویز پورحسینی را به خانواده آن مرحوم و جامعه هنری ایرانِ عزیز تسلیت گفته و آرزومند سلامتی برای یکایک مردم و هنرمندان شریف کشورمان است.

پیام تسلیت تئاترشهر پرویز پورحسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر