کد خبر: 942377 A

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های فارس مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های فارس گفت: پروتکل‌های بهداشتی در نمایشگاه مادر و کودک به طور کامل رعایت و افزایش یافته به خصوص اینکه این نمایشگاه تجاری نیست و تعداد مراجعین کنترل می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی شرکت نمایشگاه‌های فارس، محمود موسوی با اشاره به اینکه پروتکل‌های رعایت شده بهداشتی در نمایشگاه بین المللی شیراز بالاتر از استاندارد رایج در کشور است، گفت: پروتکل تدوین شده در شیراز با رعایت تمام موازین مورد نظر ستاد کرونا و دانشگاه علوم پزشکی در سطح بالای امنیت بهداشتی قرار دارد و حتی نمایشگاه تهران و سایر استان‌ها نیز همین پروتکل را به عنوان الگو در نظر گرفته و اجرایی کردند.

وی با اشاره به اینکه پروتکل طراحی شده در شیراز با موافقت ستاد کرونا، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صمت و با سخت گیری و مراقبت شدید تر تدوین شده است گفت: رعایت پروتکل در اولین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در شیراز باعث شد تا نام شیراز به عنوان یکی از بهترین نمایشگاه‌ها در زمینه رعایت پروتکل بهداشتی مطرح و سایر استان‌ها نیز از پروتکل ما استفاده کنند.

نمایشگاه مادر و کودک تجاری نیست

موسوی در خصوص برگزاری نمایشگاه مادر و کودک و صنعت اسباب بازی و همچنین نمایشگاه مؤسسات آموزشی و نوشت افزار نیز گفت: این نمایشگاه‌ها کاملاً بصورت تخصصی برگزار می‌شود و زمینه تجاری، تفریحی و بازاری آن کاملاً حذف شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های فارس با اشاره به اینکه این نمایشگاه ویژه مؤسسات آموزشی، تولیدکنندگان و صنعت گران نوشت افزار و آسباب بازی جهت معرفی تولیدات و عقد قراردادهای تولیدی است، افزود: در خصوص نمایشگاه مادر و کودک نیز، این نمایشگاه مختص مشاوره، کلینیک‌های سلامت و صنعت بازی‌های فکری است.

موسوی با اشاره به اینکه راضی به خطر افتادن جان شهروندان نیستیم افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا ما تمامی نمایشگاه‌های تجاری، عرضه مستقیم، و تفریحی را تعطیل کردیم.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های فارس در خصوص تمهیدات پیش بینی شده در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد: در این نمایشگاه تنها از ۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت سالن‌ها جهت رعایت هرچه بهتر فاصله گذاری اجتماعی استفاده شده و غرفه‌ها به جای حضور در دو سالن در سه سالن تفکیک شده‌اند.

وی در ادامه یادآور شد: فاصله راهروها از ۲ متر استاندارد به ۴ متر تغییر کرده و تعداد غرفه داران در هر غرفه به نصف کاهش داده شده و در هر سالن روشویی و دستشویی مجهز به مواد ضدعفونی کننده تعبیه شده و به هر غرفه بسته رایگان ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح داده می‌شود.

موسوی با اشاره به گندزدایی سالن‌ها، محیط و سرویس‌های بهداشتی پیش از باز شدن و پس از تعطیلی هر روزه گفت: غرفه تأمین و تحویل ماسک برای بازدیدکنندگان و مراجعان و همچنین جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک به سالن‌ها از اقدامات صورت گرفته در این نمایشگاه است.

دانشگاه علوم پزشکی روابط عمومی صنعت کشاورزی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر