کد خبر: 932857 A

استاندار فارس عنوان کرد:

استاندار فارس با اشاره به ظرفیت و پیشینه استان در ورزش ملی و پهلوانی کشتی حمایت از قهرمانان ملی‌پوش و تقویت زیرسخت های استان را امری درخور توجه دانست و از دست اندرکاران هیات کشتی استان خواست در این مسیر گام بردارند.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در دیدار با رئیس و اعضا هیات کشتی استان فارس ضمن بررسی مشکلات و مسائل پیش روی این رشته ورزشی در فارس، بر لزوم پیگیری این موضوعات در چارچوب قانون و مقدورات موجود تاکید کرد.

نماینده عالی دولت ضمن اشاره به موفقیت های کسب شده از سوی قهرمانان کشتی استان در میادین ملی و   بین المللی، عنوان کرد: در سال ۹۸ تعداد مدال‌های کشوری کشتی فارس ۳۳ و تعداد مدال‌های بین المللی ۴۰ مدال بوده است.

وی بابیان اینکه در سال ۹۷ نیز قهرمانان کشتی استان موفق به کسب ۱۴۴ مدال کشوری و ۱۹ مدال بین المللی شده اند از روند رو به رشد مدال آوری استان در این رشته ورزشی در مقایسه با دو سال پیش از آن ابراز خرسندی کرد.

رحیمی همچنین ابراز امیدواری کرد با ایجاد ظرفیت های قانونی مورد نیاز در سطوح کلان کشوری زمینه حمایت های بیشتر از هیئت های ورزشی به ویژه هیئت کشتی استان بیش از گذشته فراهم شود.

دولت رشد کشتی مشکلات ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر