کد خبر: 930628 A

معاون دانشگاه آزاد شیراز مطرح کرد:

معاون پژوهش و فناوری واحد شیراز از راه اندازی سرای نوآوری فناوری‌های الکترونیک و مخابرات با همکاری شرکت صنایع الکترونیک شیراز خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمدمهدی جباری اشاره برگزاری نشست مشترک نمایندگان اعضای هیات‌های علمی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با مسئولان شرکت صنایع الکترونیک شیراز، گفت: در این نشست سیاست‌های دانشگاه آزاد در دستیابی به دانشگاه کارآفرین و فناور بررسی شد.

وی یادآور شد که از دیگر اهداف این نشست تبیین پتانسیل‌های موجود در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس برای راه اندازی سرای نوآوری تخصصی فناوری‌های الکترونیک و مخابرات و نیز بررسی نیازهای تحقیقاتی صنعت الکترونیک و مخابرات، بود.

رئیس شورای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، با معرفی امکانات و تجهیزات موجود و نیز تخصص اعضای هیأت علمی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی، به تشریح سیاست‌های مد نظر در راه اندازی سراهای نوآوری تخصصی پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا با همکاری مجموعه صنایع الکترونیک شیراز بتوان، اقدام لازم در خصوص راه اندازی سرای نوآوری فناوری‌های الکترونیک و مخابرات انجام داد.

جباری یادآور شد که در این نشست، محمدمهدی قهرمان‌ایزدی، مدیر عامل شرکت صنایع الکترونیک شیراز هم با تشریح طرح‌ها و نیازمندی‌های تحقیقاتی این صنعت، ابراز امیدواری کرد تا به منظور استفاده از پتانسیل‌های علمی اعضای هیات علمی مجموعه دانشگاه آزاد، با راه اندازی کمیته‌های تخصصی متشکل از نماینده صنعت و نماینده دانشگاه، اقدام عملی برای کارآفرینی انجام شود.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی شیراز همچنین از برگزاری یک برنامه پرسش و پاسخ در بخش انتهایی نشست یاد شده خبر داد و یادآور شد که هر یک از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد شرکت کننده در این جلسه، به طرح دیدگاه‌های خود و بیان مشکلات موجود در راستای اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مرتبط با صنایع الکترونیک شیراز پرداختند و مسئولان صنایع الکترونیک نیز توضیحاتی را ارائه دادند.

استان فارس الکترونیک دانشگاه آزاد فناوری مخابرات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر