کد خبر: 871618 A

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فارس خبر داد:

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس از پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) مراکز این دانشگاه تا ۲۷ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش ایلنا حبیب دانش منش افزود: با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش در بعضی رشته‌های نظام آموزش مهارتی مهرماه ۱۳۹۸ تکمیل نشد، فرصتی ایجاد شده است که علاقه‌مندان برای تحصیل در این رشته‌ها در دانشگاه علمی کاربردی، ثبت‌نام کنند.

دانش‌منش با بیان اینکه از تاریخ ۲۱ بهمن ثبت‌نام در رشته‌های مورد نظر آغاز شده و این زمان تا ۲۷ بهمن ادامه دارد، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به مراکز آموزش علمی کاربردی در استان فارس، در رشته‌های مورد نظر و اعلامی ثبت نام کنند. 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس از علاقه‌مندان خواست که برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  یا سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد فارس به نشانی fa.uast.ac.ir و مراکز آموزش علمی کاربردی در استان مراجعه کنند.

دانش‌منش یادآور شد: دانشگاه علمی کاربردی فارس اکنون ۲۶ مرکز آموزشی در سراسر استان دارد که دانشجویان در مقاطع کاردانی و کارشناسی رشته‌های مختلف در آنها به تحصیل مشغولند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس توجه این مرکز دانشگاهی به مهارت افزایی محصلان را قابل توجه دانست و گفت: درصد بالایی از دانش آموختگان این دانشگاه بعد از فارغ‌التحصیلی جذب بازار کار می‌شوند و به دلیل کاربردی بودن آموزش‌ها در دوران تحصیل، بعضا به کارآفرین بدل خواهند شد.

دانش‌منش ابراز امیدواری کرد که با افزایش شمار دانشگاه‌های نسل سوم در کشور، علاوه بر ارتقاء کیفی آموزش‌های نظری، فعالیت‌های کاربردی هم در دانشگاه‌ها پررنگ‌تر و کیفی‌تر دنیال شود.

استان فارس دانشجو سازمان سنجش فناوری کارشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر