کد خبر: 860340 A

مدیرعامل صدر تامین خبر داد:

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین گفت: اولین شتاب دهنده بخش معدن با همکاری و مشارکت شرکت‌های دانش بنیان تا پایان سال راه اندازی می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی صدرتامین، غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین نهضت بومی‌سازی قطعات را یکی از اولویت های کلیدی در تاصیکو برشمرد و گفت: بومی سازی قطعات در دستور کار همکاران ما در شرکت‌های تابعه قرار گرفته است و تا به امروز اقدامات قابل قبولی را در زمینه بومی سازی شاهد بوده ایم. 

وی اظهار داشت: با توجه به گستردگی فعالیت‌های برخی از شرکت های تابعه سیاست پیاده سازی ایده های نوین و برقراری ارتباط مستقیم دانشگاه با صنعت در برنامه کاری شرکت‌ها قرار گرفته است و خوشبختانه گزارشات قابل قبولی در راستای همکاری دانشگاه و صنعت دریافت کرده ایم که در روز افتتاحیه شتابدهنده اعلام و رونمایی خواهیم کرد. 

به گفته وی؛ هم اکنون شرکت‌های تابعه با تکیه به دانش جوانان ایرانی مانع از خروج ارز از کشور شده اند و براساس اعلام صاحبنظران و متخصصان قطعات بومی سازی شده کیفیتی مشابه قطعات وارداتی دارند. 

بنا به گفته وی، پس از برگزاری جلسات متعدد و کاربردی با هیات مدیره و مدیران تاصیکو تصمیم به راه اندازی شتاب‌دهنده بخش معدن با مشارکت شرکت های دانش بنیان گرفته شد و اولین شتاب دهنده تا پایان سال راه اندازی می شود. 

مدیر عامل صدر تامین بررسی عملکرد شرکت های تابعه به پایان رسیده است و گزارش آن طی روز های آینده از سوی روابط عمومی صدرتامین به رسانه ها اعلام خواهد شد. 

سلیمانی در خصوص آخرین وضعیت سهام تاصیکو نیز اعلام کرد: سود هر سهم در پایان سال 2 برابر خواهد بود و ما به وعده ای که سهامداران داده بوده ایم عمل کرده و خواهیم کرد. تمامی مدیران تاصیکو براساس برنامه اقدامات را در دستور کار خود قرار داده اند و سهامداران با خیال آسوده از سهم خود نگهداری کنند.

رسانه روابط عمومی سرمایه گذاری صنعت معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر