کد خبر: 857246 A

با حکم سهراب مختاری؛

ابوالفضل سجادی با حکم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لامرد منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد، در متن این حکم از سوی سهراب مختاری (مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس) خطاب به ابوالفضل سجادی آمده است:

«با سلام و احترام؛ باتوجه به تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد منصوب می شوید. انتظار است با جدیت و تلاش وافر و تکیه بر روحیه تعاون و سرمایه های انسانی آن شهرستان زمینه پاسخگویی و انجام بهتر امور بخصوص مواد ذیل با استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و ایجاد تعامل مناسب با شرکای اجتماعی بخش کار و تعاون، مجموعه مدیریتی شهرستان و اداره کل فراهم گردد. توفیق جنابعالی را در مسئولیت مهمی که بر عهده دارید در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری، پیگیری برنامه ها و اهداف دولت و استراتژی های وزارت متبوع از خداوند منان خواهانم.

-انجام مطالعات و بررسی های لازم به منظور شناخت امکانات و پتانسیل شهرستان در زمینه ایجاد اشتغال در بخش غیردولتی تعاونیها و ارائه راهکارهای مناسب.

-اجرای قوانین و مقررات مربوط به بخش تعاونی در حوزه تحت پوشش و کمک و همکاری در تاسیس و گسترش تعاونیها در بخش‌های کشاورزی، صنعتی، و خدمات و تعاونی‌های فراگیر و توسعه و عمران با جلب همکاری و مشارکت عموم مردم.

-اجرای قوانین و مقررات مربوط به حوزه روابط کار و قانون کار و مقررات بیمه بیکاری و نظارت بر اجرای طرح های طبقه بندی مشاغل کارگری با هماهنگی اداره کل و بازرسی مستمر از کارگاه‌ها و کارخانجات تحت پوشش و برقررای مبانی حفاظتی و بهداشتی و ایمنی کار و انطباق با قوانین و مقررات ذیربط.

-راهنمایی و ارائه خدمات لازم در جهت بکارگیری متقاضیان شغل از طریق ایجاد هماهنگی با کاریابی‌های غیردولتی و بنگاه‌های اقتصادی و انجام امور مربوط به متقاضیان استفاده از تسهیلات اعتباری.

-فراهم ساختن امکانات رفاهی جهت کارگران از طریق تشویق کارفرمایان به ارائه خدمات رفاهی در کارگاهها و برنامه‌ریزی جهت آموزش مهارت‌های اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی.»

«شایان ذکر است پیش از این، قاسم حقیقت به مدت 19 ماه؛ سرپرستی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد را برعهده داشته است.»

خبرنگار: مرتضی عبداله زاده

استان فارس لامرد ابوالفصل سجادی-سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر