کد خبر: 843719 A

رئیس ستاد انتخابات فارس اعلام کرد:

رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: تا ساعت ۲۰ شامگاه ۱۶ آذر، ۸۰۰ داوطلب برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در این استان ثبت‌نام کردند.

به گزارش ایلنا سید احمد احمدی‌زاده با بیان اینکه پایان ثبت‌نام انتخابات مجلس یازدهم تا ساعت ۱۸ امروز شنبه ۱۶ آذر بود، اظهار کرد: از  تعداد ۸۰۰ داوطلب ۷۲۱ نفر آقا و ۷۹ نفر خانم هستند. 

وی ادامه داد: در هفتمین روز از نام‌نویسی‌ها در حوزه انتخابیه شهرستان شیراز و زرقان نیز ۶۱ نفر ثبت نام نهایی کردند که از این تعداد ۵۳ نفر آقا و ۸ نفر خانم هستند.

به گفته معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس، در حوزه انتخابیه شهرستان شیراز تاکنون تعداد ۲۷۵ نفر ثبت نهایی کردند که تعداد ۸۲ نفر از داوطلبان به دلیل ادامه انجام مراحل ثبت نام در حوزه‌های ثبت نام همچنان حضور دارند و نام‌نویسی آن‌ها در حال انجام است.

احمدی‌زاده خاطرنشان کرد: حوزه انتخابیه شهرستان کازرون و کوه چنار با ثبت نام ۵۴ نفر، حوزه انتخابیه شهرستان خرامه با ۵۴ نفر، مرودشت و ارسنجان ۶۵ نفر و کمترین ثبت‌نام نهایی در شهرستان‌های داراب و زرین دشت با ۲۱ نفر بوده است.

.

نمیخواستم اما آمدم

بهرام پارسایی

بهرام پارسایی نماینده کنونی شیراز در مجلس شورای اسلامی که در روزهای گذشته گفته بود جمع بندی شخصیش حضور نیافتن دوباره در انتخابات است امروز در واپسین ساعات باقی مانده از مهلت ثبت نام در فرمانداری شیراز حاضر شد و به خبرنگاران گفت: طی یک دو روز گذشته بخش زیادی از مردم بر  مشارکت  در این دوره اصرار کردند و‌جمع بندی این بود به حرمت مطالبات  مردمی وارد عرصه انتخابات شوم .

مدیرکل سابق گاز با هدف جهانی کردن شیراز ثبت نام کرد

5

مدیر عامل سابق شرکت گاز استان فارس نیز از دیگر افرادی بود که باحضور در ستاد انتخابات حوزه شیراز و زرقان نام خود را برای کاندیداتوری این حوزه ثبت کرد. 

وی در حاشیه ثبت نام خود گفت:با توجه به شرایط اقتصادی موجود کسانی که علاقه مند ورود به مجلس هستند اولین موردی را که باید مد نظر قرار دهد معیشت، تورم، اشتغال و جوانان باید باشد. 

وی ادامه داد:با توجه به ظرفیتی که شیراز دارد باید کاری کنیم که شیراز در طراز جهانی خود ارتقا یابد. 

چهره متفاوتی داوطلبی خبرگان با عینک افتابی و آستین کوتاه

در دومین روز ثبت نام میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری نخستین داوطلب با چهره ای متفاوت به ستاد انتخابات آمد او که شغل خود را پرورش دهنده اسب اعلام کرده با عینک افتابی روی موها ، آستین کوتاه و کفش اسپورت در فرمانداری حاضر شد.

روز ثبت نام بعضی روسای کانون‌های 

رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس و همچنین رئیس کانون سر دفترداران استان برای کاندیداتوری نام نویسی کردند.

یک نماینده شیراز ثبت نام نکرد

فرج الله رجبی

فرج الله رجبی، نماینده کنونی شیراز در مجلس شورای اسلامی از حضور دوباره در انتخابات امتناع کرده و ثبت نام نکرد.

این گزارش در حال تکمیل است................

 

اشتغال انتخابات شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر