کد خبر: 839074 A

جانشین قرارگاه امنیتی امام علی(ع) :

جانشین قرارگاه امنیتی امام علی(ع) گفت: آمریکایی‌ها دست از توطئه برنداشتند و با استراتژی براندازی نظام یک روز ماجرای فتنه 78، پس از آن فتنه 88، فتنه 96 و امساال نیز فتنه 98 را ایجاد کردند و هنوز نیز فتنه‌های دیگر در راه است.

به گزارش ایلنا سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور در جمع بسیجیان شیرازی با تبریک هفته بسیج  اظهار داشت: زمانی که بسیج تشکیل شد کسی نمی‌دانست این شجره طیبه چه تاثیری بزرگ در انقلاب دارد.

وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس و پس از آن عزیزان بسیجی زیادی بودند که به شهادت رسیدند و باید تا قیام قیامت خودمان را مدیون آنان بدانیم. در این زمان دشمنان همواره انقلاب اسلامی را مورد هجمه و توطئه قرار دارند و با ترور و شبیخون فرهنگی به‌دنبال براندازی انقلاب بودند که در این راه بسیج اجازه عملیاتی‌شدن توطئه‌های شوم آنان را نداد.

فرمانده سابق بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود به فتنه‌های دشمنان پس از انقلاب اشاره کرد و افزود: در سال87 نخستین فتنه را در کوی دانشگاه تجربه کردیم که این ماجرا از ذهن‌ها پاک نمی‌شود، در این راه مردم بودند که به میدان آمده و قائله را تمام کردند.

غیب‌پرور خاطرنشان کرد: 10 سال بعد در 88 فتنه‌ای دیگر در کشور رخ داد و حدود هشت ماه آن را طول دادند به طوری که مردم زمانی که مشاهده کردند فتنه‌گران به ساحت شهدا اهانت و توهین کردند، به صحنه آمده و ماجرا را خاتمه دادند.

وی گفت: در این سال‌ها ایران اسلامی که یک روز نیازمند ساده‌ترین موشک بود به قدرت جهانی تبدیل شد و توانسته است با اقتدار تمام ماجرای خباثت آلود داعش را مدیریت کرده و دست اجانب و شیاطین را کوتاه و شعار از نیل تا فرات را آن طوری مدیریت کند به طوری که فلسطینی‌ها در امان باشند.

جانشین قرارگاه امنیتی امام علی(ع) تصریح کرد: فتنه آبان 98 که در مدت 48  ساعت جمع شد با فتنه 88 و 96 متفاوت و مجزا بود و در آن فتنه‌گران برای نخستین بار در حجم وسیعی از سلاح گرم استفاده کردند.

غیب‌پرور با تاکید بر اینکه آشوبگران فتنه آبان 98 تروریست بودند، گفت: امروز باید شعار مرگ بر آشوبگر سر دهیم، به طور قطع آشوبگران تروریست هستند و باید برابر قانون با آنان برخورد شود.

وی با بیان اینکه بین کسانی که به خیابان‌ها آمدند و افرادی که آشوب کردند باید تفاوت قائل شویم، خطاب به دولتمردان گفت: آیا نمی‌شد از چندماه قبل با مردم صحبت کرده و آنان را توجیه می‌کردند.

غیب‌پرور بیان کرد: تورم، گرانی و مشکلات معیشتی را می‌دانیم ولی وقتی با مردم سخن بگوییم اصل نظام را می‌خواهند بنابراین باید جمعیتی که آمدند با اغتشاشگران و آشوبگران جداسازی کرد، اعتراض حق مردم است اما آشوبگری در این میدان جایگاهی نداشت.

جانشین قرارگاه امنیتی امام علی(ع) خاطرنشان کرد: مسئولان باید در این ماجرا با کسانی که به عنوان معاند اسلحه به دست آمدند و پمپ‌بنزین‌ها و بانک‌ها را آتش زدند و با صدای کلاش در بین مردم رعب و وحشت ایجاد کردند باید برخورد قاطع کنند، شهادت آن عزیزی که پدر طفل 38 روزه بود را نمی‌توانیم بپذیریم.

وی بیان کرد: خوشحالیم رئیس قوه قضائیه فردی است که معنای عدالت و ارزش‌های اسلامی را به‌خوبی می‌داند و  از او انتظار داریم با افرادی که سلاح جنگی و مهمات به میدان آورند و در شهرهایی از جمله شیراز چاقو بر سینه فرمانده یکی از نواحی سپاه زدند، برخورد قاطع کرده و محاکمه کنند.

امام علی بنزین فتنه مشکلات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر