کد خبر: 837471 A

معاون فنی سازمان برنامه و بودجه کشور:

معاون فنی امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ریالی از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به خزانه دولت واریز نمی‌شود و همه درآمد حاصل از این طرح، خرج یارانه حمایت معیشتی دولت به مردم خواهد شد.

به گزارش ایلنا، علی عدل در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس افزود: تاکنون این کمک معیشتی برای 39 میلیون جمعیت ایران واریز شده است و امروز این رقم به سقف 60 میلیون نفر می‌رسد.

عدل با اشاره به حوادث پیش آمده بعد از اعلام نرخ جدید بنزین، بیان کرد: حداکثر تلاش دولت بر این بود که با اعلام گران شدن نرخ بنزین، تنش‌ها به حداقل برسد و صدا و سیما متولی اطلاع‌رسانی این موضوع بود.

وی با اشاره به انتظارات از رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه فارس عنوان کرد: هماهنگی نظام برنامه ریزی فارس، برنامه ریزی توسعه استان، اجرای نظام فنی و اجرایی و استفاده از ظرفیت های استان فارس از جمله انتظاراتی است که از رئیس جدید این سازمان وجود دارد.

وی با بیان اینکه استان فارس استان بزرگ و مهمی است و نیازمند توجه بیشتر به ویژه در بخش زیربنایی و تولیدی است، عنوان کرد: فارس در سال‌های اخیر از نظر ساخت بیمارستان دولتی نسبت به استان های دیگر عقب مانده است و با توجه به در خواست نماینده شیراز برای کمک به احداث بیمارستان میانرود شیراز، حتما این موضوع را بررسی می‌کنیم.

عدل بیان کرد: ساخت راه‌ها، بزرگراه‌ها، سدها و آبرسانی از دیگر تقاضاهای مسئولان استان فارس است که باید پیگیری شود.

افزایش قیمت بنزین درآمد دولت سازمان برنامه و بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر