کد خبر: 836266 A

فرمانده سپاه فجر فارس مطرح کرد:

فرمانده سپاه فجر فارس با اعلام این که امنیت کامل در این استان برقرار است از شناسایی کامل سرکردگان ناآرامی‌های اخیر در شیراز و دیگر نقاط فارس خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس سردار سید هاشم غیاثی با بیان اینکه وضعیت امنیت و عبور و مرور در سطح استان فارس و شهرستان شیراز عادی است، گفت: امنیتدر سطح استان فارس برقرار است.

این مقام نظامی افزود: با اقدامات به موقع و اثرگذار نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و دستگاه قضائی طرح دشمنان انقلاب اسلامی برای ایجاد ناامنی گسترده ناکام ماند. 

وی با بیان اینکه اشرار وابسته به ضد انقلاب در راستای ایجاد ناامنی  بصورت هدف دار و برنامه ریزی شده خساراتی به اموال عمومی در سطح شهر شیراز وارد کردند، گفت: عناصر نفوذی و ضد انقلاب درصدد بودند با حضور در میان مردم و ایجاد اغتشاش، آشوب و وارد آوردن خسارت به اموال عمومی امنیت و آسایش عمومی جامعه را خدشه دار کنند اما هم اکنون سرکردگان این اغتشاشات که وابسته به جریان‌های معاند و ضد انقلاب هستند شناسایی و دستگیر شده اند و تعدادی هم تحت تعقیب هستند. 

غیاثی با تاکید بر اینکه امنیت و آسایش مردم خط قرمز نیروهای امنیتی است، گفت: تمام دستگاه ها و نهادهای مسئول در استان فارس در راستای پاسخگویی و کاهش دغدغه های مردم نسبت به اثرات گران شدن سوخت تلاش می‌کنند و همزمان با اشرار و اغتشاشگرانی که قصد بر هم زدن نظم عمومی و ایجاد اختلال در روند عادی زندگی مردم را داشته باشند برخورد قاطع می‌شود. 

 

 

اموال عمومی انقلاب شناسایی و دستگیر امنیت برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر