کد خبر: 834304 A

رئیس ستاد انتخابات استان عنوان کرد:

رئیس‌ستاد انتخابات استان فارس گفت: از روز دهم آذر دستور شروع انتخابات صادر خواهد شد و ثبت نام از کاندیداها تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ شانزدهم آذر ۹۸ به مدت ۷ روز انجام خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، سید احمد احمدی زاده از کاندیداهای احتمالی درخواست کرد ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند و با دستور شروع انتخابات نسبت به ثبت نام اقدام کنند. مدارک لازم برای ثبت نام و شرایط را در اطلاعیه شماره دو ستاد انتخابات کشوراعلام شده که توسط کمیته های اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان به اطلاع نامزدها از طریق صدا و سیمای مرکز استان ، جراید و سایت‌ها و فرمانداری ها خواهد رسید.

رئیس ستاد انتخابات استان فارس همچنین به انتخاب هیات‌های اجرایی در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: با دستور شروع انتخابات با حضور افراد فهیم، باتجربه و بی طرف در هیات های اجرایی شاهد انتخاباتی با مشارکت حداکثری و شور و نشاط خواهیم بود.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات از جمله ماموریت های مهم وزارت کشور محسوب می شود، خاطرنشان کرد: فرمانداران و بخشداران در اجرای قانون انتخابات با تعامل منطقی با هیات های نظارت بر انتخابات زمینه رقابت برای مشارکت حداکثری و دفاع از حقوق همه کاندیداهای حوزه مربوطه فراهم آورند.

استان فارس انتخابات حقوق شور و نشاط حوزه انتخابیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر