کد خبر: 831234 A

دبیر فستیوال معمار شیراز از انتشار فراخوان دومین دوره فستیوال معمار شیراز با موضوع هویت گمشده معماری و شهرسازی خبر داد.

به گزارش ایلنا، ابوالفضل بادآهنگ در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فستیوال معمار شیراز که سال گذشته اولین دوره خود را در شیراز برگزار کرد، امسال با تغییراتی، فراخوان دومین دوره خود را منتشر کرد، گفت: دومین دوره فستیوال معمار شیراز را در حالی برگزار می‌کنیم که با اضافه کردن بخش مقالات علمی پژوهشی به دو بخش دانشجویی و حرفه‌ای، این فستیوال با سه بخش کار خود را دنبال می‌کند.

او محوریت برنامه معمار شیراز در دومین دوره برگزاری جهت‌گیری به سمت مبحث هویت معماری و شهرسازی عنوان کرد و افزود: با توجه به حساسیت بالای این موضوع تغییراتی در روند برگزاری به وجود آمد تا هر چه بیشتر بتوان با تکیه بر مباحث علمی و پژوهشی برای رسیدن به این مهم گام برداریم.

دبیر فستیوال معمار شیراز در خصوص موضوعات خواسته شده در این دوره از معمار شیراز گفت: موضوعات خواسته شده در بخش علمی و پژوهشی این فستیوال با محوریت هویت شیراز، هویت و روانشناسی محیط، هویت و کالبد معماری و شهرسازی شیراز، شهرسازی و هویت، معماری و هویت، هویت و فرهنگ و همچنین گردشگری و هویت اعلام شده است.

شرکت کنندگان در این فستیوال می‌توانند برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر به سایت فستیوال به آدرس www.Memarshiraz.ir مراجعه کنند.

روانشناسی گردشگری معماری مقالات علمی فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر