کد خبر: 826766 A

به دلیل بی‌توجهی به هشدارهای شورا صورت گرفت؛

اعضای شورای اسلامی روستای کوشک بیدک شیراز به دلیل بی توجهی به هشدارهای شورا و حفر چاه در اراضی بالادست این روستا توسط منطقه ویژه اقتصادی شیراز به صورت دسته جمعی استعفا دادند.

به گزارش ایلنا، پنج عضو شورای اسلامی روستای کوشک بیدک واقع در بخش مرکزی شهرستان شیراز به دلیل عدم توجه مسئولان ذیربط به هشدارهای مجموعه شورای اسلامی در مورد عواقب و تنش‌های اجتماعی در پی حفر این چاه توسط منطقه ویژه اقتصادی تقاضای استعفای دسته جمعی خود را به بخشدار مرکزی شیراز ارایه دادند.

شورای روستا کوشک بیدک پنج نفر عضو دارد و آنطور که در متن نامه آمده است؛ همه اعضای شورای اسلامی روستای کوشک بیدک با نظر جمعی و رضایت کامل، انصراف خود را از ادامه کار در این شورا اعلام می‌کنند.

بخشدار مرکزی شیراز در خصوص این موضوع گفت: نامه استعفای اعضای شورای اسلامی روستای کوشک بیدک به بخشداری مرکزی ارجاع شده اما با آن موافقت نشده است و با صحبت های صورت گرفته آنها نیز از احتمالا ازتصمیم خود منصرف شده اند.

حسن راستی افزود: منطقه ویژه اقتصادی شیراز به لحاظ رونق تولید و اشتغالزایی برای بیش از سه هزار نفر، حائز اهمیت است لیکن در این منطقه کمبود آب وجود دارد و به همین سبب تصمیم گرفته شد که با حفر یک چاه این مشکل حل شود.

بخشدار مرکزی شیراز اضافه کرد: مجوز حفر چاه از سوی اداره آبفا و دستگاه‌های ذیربط صادر و این چاه حفر شده است.

شیراز کوشک بیدک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر