کد خبر: 826490 A

حاجی پور خبر داد:

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: مجموعه شرکت عمران صدرا پشتیبان و همراه شهرداری صدرا در توسعه شهر جدید صدرا خواهد بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور در دیدار با شهردار جدید این شهر با اشاره به اینکه شرکت عمران شهر جدید صدرا و مجموعه شهرداری را از خود می‌داند که می توانند با تعامل و همراهی در مسیر تغییر و توسعه شهر، گامهای مفیدی بردارند، افزود: ما مجموعه شهرداری را از خودمان جدا نمی‌دانیم و مجموعه شرکت عمران پشتیبان و همراه شهرداری در توسعه و آبادانی شهر خواهد بود و نباید اجازه داد تفکر تقابلی در مجموعه های طرفین شکل بگیرد .

وی با تشریح فعالیت‌های شرکت عمران آمادگی کامل این شرکت را برای استمرار همکاری با شهرداری اعلام کرد و افزود: شرکت عمران شهر جدید صدرا به عنوان متولی و سازنده شهر صدرا وظیفه خود می‌داند تا جایی که ظرفیت های قانونی اجازه دهد به شهرداری کمک کند.

خلیل حاجی پور در این دیدار با ذکر سوابق درخشان و مدیریتی و اجرایی بهزاد پرنیان به عنوان مدیری جوان و کارامد انتصاب ایشان درسمت شهردار صدرا را تبریک گفت و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت نمود، و ادامه داد: امیدوارم حضور وی برای شهر صدرا منشا خیر و برکت باشد و من خوشبینم که با این مدیریت شهری یکپارچه و هماهنگ شهر صدرا آینده روشن تر و بهتری پیش رو داشته باشد.

بهزاد پرنیان شهردار صدرا نیز در این دیدار گفت: هدف مشترک شهرداری و شرکت عمران صدرا، عمران و آبادانی و توسعه شهر صدرا است و این امر علاوه بر جلب رضایت عموم شهروندان، سرعت توسعه شهر را دوچندان خواهد کرد.

 

 

روابط عمومی شهرداری جوان عمران صدرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر