کد خبر: 822963 A

در شیراز انجام شد:

طی گشت مشترکی توسط ماموران یگان حفاظت اداره منایع طبیعی شهرستان شیراز و ادارات متولی امر زمین ، از منطقه گردشگری قلات در بخش مرکزی شهرستان شیراز بازدید به عمل آمد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل ‌منابع‌طبیعی‌و‌آبخیزداری‌فارس؛ این گشت و بازرسی در سطح یکهزارو ٥٠٠ هکتار از اراضی این منطقه و با حضور ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان شیراز و همراهی مسئولان امور اراضی، جهادکشاورزی، سازمان آب منطقه‌ای و یگان حفاظت راه و شهرسازی شیراز انجام شد.

محمود طهماسبی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شیراز با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی و همکاری دستگاه های متولی امر زمین از عرصه های طبیعی منطقه گردشگری قلات و نیز موسسه ارمغان در محدوده شمال این منطقه بازدید و بررسی های لازم جهت پایش و نظارت بیشتر از این منطقه توسط نیروهای حفاظتی انجام شد.

وی هدف از این اقدام را پیشگیری از وقوع تخلفات احتمالی در اراضی ملی و برخورد قاطع با متخلفان اراضی ملی در این منطقه عنوان کرد و گفت: با توجه به تاکیدات و مکاتبات صورت گرفته از سوی معاون دادستان شیراز در این منطقه ضمن بازرسی کامل از محدوده گزارش تکمیلی از اتفاقات در این محدوده تهیه شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شیراز ضمن اشاره به تشدید نظارت توسط گشت های حفاظتی نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شیراز در این منطقه افزود: اجرای گشتهای مشترک با دستگاه‌ های نظارتی بصورت ویژه در دستور کار قرار دارد تا ضمن شناسایی متخلفین بستر ناامنی برای آنان فراهم شود. 

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری زمین گردشگری منابع طبیعی تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر