کد خبر: 821823 A

برای افزایش خدمت رسانی به شهروندان انجام شد؛

در نشست مشترک شهردار شیراز با فرمانده انتظامی استان فارس، تفاهمنامه همکاری میان طرفین منعقد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، این تفاهم‌نامه در مراسمی با حضور «حیدر اسکندرپور» شهردار شیراز، سردار«رهام بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان فارس و جمعی از معاونان و مدیران دو سازمان امضا شد.

سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس ضمن امضای تفاهم‌نامه همکاری با شهرداری شیراز گفت: این تفاهم نامه در راستای خدمت رسانی به مردم شیراز و ارائه هر چه بهتر خدمات شهری منعقد شده است.

سردار حبیبی اضافه کرد: ماموریت نیروی انتظامی و شهرداری حفظ آرامش و ایجاد احساس امنیت بین مردم است و برگزاری این نشست مشترک و انعقاد تفاهم نامه در راستای آرامش دهی به شهروندان و فراهم کردن آسایش آنان است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی استان فارس هر اقدامی که نتیجه آن نشاندن لبخند رضایت بر لبان مردم باشد را انجام خواهد داد ،گفت: آماده همکاری و تعامل نیروی انتظامی با شهرداری شیراز است.

فرمانده انتظامی استان فارس بر لزوم همراهی و هم‌افزایی نیروی انتظامی و شهرداری شیراز در سطح جامعه تأکید کرد و گفت: مسئولیت تأمین امنیت برای مردم با نیروی انتظامی است و شهرداری می تواند با تعامل و همکاری بیش از پیش خود با مجموعه نیروی انتظامی در این مسیر پلیس را همراهی کند.

انعقاد تفاهم نامه همکاری خدمت رسانی به شهروندان است

حیدر اسکندرپور شهردار شیراز نیز در این نشست گفت: تفاهم نامه همکاری میان شهرداری شیراز و نیروی انتظامی فارس به ویژه در بخش‌های انتظامی و راهور منعقد شد تا شاهد همکاری بیشتر، قوی‌تر و منسجم‌تر بین شهرداری شیراز و مجموعه نیروی انتظامی باشیم.

اسکندرپور افزود: در این تفاهم نامه همکاری های مشترک و مسئولیت‌های متفاوت دو نهاد خدمت رسان شهرداری و نیروی انتظامی تعریف شده تا بتوانیم در آینده شاهد خدمتگزاری هر چه بیشتر این دو مجموعه به مردم شیراز باشیم.

شهردار شیراز ضمن تشکر از نیروی انتظامی برای خدمت رسانی به شهروندان گفت: نیروی انتظامی و شهرداری دو دستگاهی هستند که بیشترین ارتباط مستقیم را با مردم دارند و از این رو خدمت رسانی آنها تاثیر بسزایی در افکار عمومی دارد.

وی امضای تفاهم نامه همکاری وتعامل بین دو مجموعه را در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان دانست و اضافه کرد: امیدوارم این همکاری جمعی منجر به افزایش رضایتمندی مردم شود.

اسکندرپور با اشاره به اینکه همکاری و هماهنگی شهرداری و نیروی انتظامی باعث پیشبرد اقدامات شهری خواهد شد، گفت: شهرداری های هر منطقه در کلانشهر شیراز با کلانتری های حوزه فعالیت خود هماهنگی و همراهی لازم را دارند.

شهردار شیراز در بخش دیگری از سخنانش ضمن ارائه گزارش عملکرد از اقدامات و خدمات مجموعه مدیریت شهری عنوان کرد: در حالی که به دلیل مشکلات اقتصادی شاهد کاهش اقدامات عمرانی در سطح کشور هستیم اما در شهرداری شیراز با برنامه ریزی انجام شده سه تقاطع بزرگ شهری در دهه فجر به بهره برداری می رسد و پروژه های متعددی نیز طی شش ماهه دوم امسال افتتاح یا مراحل اجرایی آن آغاز می شود.

اسکندرپور تسهیل در تردد شهروندان و تشویق آنها به استفاده از حمل و نقل عمومی را یکی از اهداف مشترک شهرداری و نیروی انتظامی برشمرد و افزود: در این راستا مجموعه مدیریت شهری اقدام به توسعه خطوط مترو به عنوان حمل و نقل پاک و ایمن و رایزنی برای احداث تراموا کرده است.

شهردار شیراز اضافه کرد: خط دو مترو یکی از ابرپروژه‌های استان فارس محسوب می شود که اعتبار آن با مجموع اعتبارات ملی عمرانی استان فارس برابری می کند. همچنین مقرر شده با همکاری کشور آلمان تراموای شیراز در مسیر گردشگری – مذهبی سعدیه تا حرم مطهر شاهچراغ (ع) ایجاد شود.

 

 

استان فارس خدمت رسانی شهرداری نیروی انتظامی فرمانده انتظامی استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر