کد خبر: 821121 A

​معاون رئیس‌جمهور مطرح کرد:

با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و استاندار فارس در شهرستان مرودشت چند پروژه شهری و ورزشی در این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور که در سفر یک روزه خود به شهرستان مرودشت سفر کرده است در حاشیه افتتاح و کلنگزنی پروژه‌های این شهرستان با اشاره به مصوبه جدید دولت مبنی بر ارتقای فرمانداری شهرستان مرودشت به فرمانداری ویژه گفت: این مصوبه در شتاب بخشی به روند توسعه شهرستان موثر خواهد بود.

حسینعلی امیری افزود: مرودشت شهری مهمی است و موقعیت خاصی در کشور، استان و دنیا دارد.

وی یکی از ویژگی ها و ظرفیت های مرودشت را وجود مجموعه میراث جهانی تخت جمشید در این شهرستان عنوان کرد که حکایت از تمدن و فرهنگ ایرانیان دارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت:هفته گذشته(دهم مهر۹۸) در جلسه هیات دولت با تبدیل فرمانداری عادی مرودشت به فرمانداری ویژه موافقت شد که براساس این مصوبه سطوح سازمانی این شهرستان ارتقا می یابد و فرمانداری مرودشت به معاونت استاندار تبدیل و سطح ادارات بالاتر می آید.

امیری افزود: این مصوبه آثار اجتماعی و اقتصادی زیادی خواهد داشت که به مردم مرودشت تبریک می گویم.

وی در ادامه با اشاره به مسئولیت گذشته خود در استان فارس به عنوان رئیس کل دادگستری گفت:‌ مسئولیت در فارس جزو بهترین دوران خدمت من بوده و خوشحالم امروز یکبار دیگر رونق و آبادانی و توسعه فارس به ویژه شهرستان مرودشت را مشاهده می‌کنم.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری بیان کرد: کمتر از ۲ ماه پیش به بخشی دیگر از استان فارس سفر داشتم و شاهد توسعه و رونق و پویایی زندگی در استان بودیم و در چهار شهرستان استان پروژه هایی را افتتاح و کلنگ آغاز عملیات اجرایی برخی پروژه را به زمین زدیم.

امیری همچنین با اشاره به افتتاح پارک و زمین چمن در شهر مرودشت افزود: راه اندازی پارک آثار مثبت زیادی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد که شاهد شور و نشاط مردم هستیم.

بوستان دانشمند با مساحت ۳۳هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال در حاشیه شهر مرودشت، زمین چمن مصنوعی شهرداری مرودشت به مساحت ۱۳۵۰ متر مربع و اعتبار ۳۵۰۰میلیارد ریال، زمین چمن مصنوعی بزرگ مرودشت با مساحت ۷۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۶ میلیارد ریال  پروژه‌های افتتاح شده در این سفر یک روزه استاندار فارس و معاون پارلمانی رئیس جمهور به شهرستان مرودشت بود.

معاون رئیس جمهور امیری مرودشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر