کد خبر: 820796 A

وزیر فرهنگ در فارس مطرح کرد:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در تفاهم نامه‎ای با استانداری فارس، نقشه راه فرهنگ این استان در قالب فضا وبرنامه‎های دو ساله تدوین شده و در شورای فرهنگ عمومی فارس منعقد خواهد شد.

به گزارش ایلنا سید عباس صالحی ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز حافظ در جمع خبرنگاران بیان کرد: حافظ نه تنها افتخار شیراز و فارس و ایران که فخر انسان و جهان است.

وی خاطرنشان کرد: حافظ با نگاه بلند خود در قالب نقد، تفکر بلند خود را عرضه کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: در سفر سه روزه به استان فارس، با تعدادی از اصحاب فرهنگ و هنر فارس و شهرستان مرودشت دیدار کرده و از دیدگاه آنان در مباحث فرهنگی بهره‌مند خواهیم شد.

صالحی دیدار با برخی از پیشکسوتان فرهنگ  و هنر فارس را از دیگر برنامه‌های خود در این سفر ذکر و ابراز امیداوری کرد که در این سفر فرصت و زمینه اجرای برنامه‌های جدیدی در فارس در نگاه دو ساله ایجاد شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیدار با ۲ نفر از فرهنگوران پیشکسوت شیراز خبر داد و افزود: این دیدارها کمک می کند که فضای فرهنگی استان مورد توجه قرار گیرد و نکات مشترک مطرح شود.

وزیر ارشاد پس از  دیدار با تولیت آستان احمدی و محمدی(ص) و آیت‌الله لطف الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در فارس و امام جمعه شیراز و حضور در شورای فرهنگ عمومی، تفاهم نامه‌ای با استانداری فارس امضا کرد.

 

 

امام جمعه پیشکسوتان جهان فرهنگ و ارشاد اسلامی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر