کد خبر: 819707 A

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس خبرداد:

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس گفت: با تلاش مامورین یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس 174هزار و 872 مترمربع از اراضی ملی و دولتی به ارزش 251 میلیارد ریال در مردادماه 98 و همچنین97 هزار و316 متر مربع به ارزش 73 میلیارد ریال نیز در شهریورماه 98 در سطح استان فارس رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، سرهنگ حسین مهدوی نژاد فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس گفت: این اراضی توسط مامورین یگان حفاظت از دست سودجویان و زمین خواران بازپس گرفته و به بیت المال بازگردانده شد.

سرهنگ مهدوی خاطرنشان کرد: یگان حفاظت بدون اغماض با سودجویان و متعرضین به اراضی ملی و دولتی به صورت جدی و قانونی برخورد می کند .

وی گفت: برخورد نقش ارزنده و سازنده مردم در امر پیشگیری و جلوگیری از تصرفات بسیار مهم و ارزنده است و از همه شهروندان محترم استان درخواست می‌شود به محض مشاهده و اطلاع از هرگونه تصرفات غیرقانونی و ساخت و سازهای غیر مجاز و تعرضات به اراضی ملی و دولتی با شماره تلفن 07136490717 یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان فارس تماس حاصل و اطلاع‌رسانی کنند.

سرهنگ حسین مهدوی نژاد تصریح کرد: مردم عزیز استان فارس چنانچه قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند ابتدا استعلامات لازم را در این خصوص از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان به عمل آورده و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز کنند.

شیراز اراضی رفع تصرف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر