کد خبر: 818898 A

فرمانده انتظامی استان:

فرمانده انتظامی استان گفت: امروز نیروی انتظامی خود را به عنوان یک پلیس اسلامی و انقلابی معرفی و تمام توان خود را با هوشمندی، مقتدرانه و مخلصانه به وسیله کارکنان خدوم، شجاع و مسئولیت شناس در جهت برقراری امنیت به کار گرفته است.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رهام بخش حبیبی در مراسم صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان فارس که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء بیان کرد: کسانی که بر خدا توکل کردند و کسانی که به زور و قدرت خود تکیه می کنند، دو سرنوشت متفاوت خواهند داشت.

وی افزود: دشمنان جنگ تحمیلی را بر علیه ملت و کشور ایران طرح ریزی کردند، اما آنهایی که دم از زور و قدرت می زدند، نابود شدند و آنهایی که بر خدا توکل کردند، پیروز میدان شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: در حال حاضر نیز دشمنان این مرزو بوم فکر می کنند که با پول و قدرت می توانند مردم را از صحنه دور کنند ولی در این مسیر ناکام مانده اند.

سردار حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز نیروی انتظامی خود را به عنوان یک پلیس اسلامی و انقلابی معرفی و تمام توان خود را با هوشمندی، مقتدرانه و مخلصانه به وسیله کارکنان خدوم، شجاع و مسئولیت شناس در جهت برقراری امنیت به کار گرفته است.

وی با بیان اینکه پلیس به خوبی و شایستگی در جامعه مأموریت های خود را انجام می دهد، افزود: کارکنان انتظامی استان فارس در 6 ماه اول سال جاری بالغ بر 28 تن انواع مواد مخدر را کشف کرده اند که با افزایش 20 درصدی روبرو بوده است.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: پرونده های ورودی به پلیس فتا استان 150 درصد افزایش داشته، این در حالی است که کشفیات و دستگیری ها در این حوزه با افزایش 200 درصدی مواجه بوده است.

سردار حبیبی تأکید کرد: نیروی انتظامی نشان داده است که برای حفظ امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود و به فرمان مقام معظم کل قوا پای صحنه بوده، هست و خواهد بود.

 

پول جنگ تحمیلی نیروی انتظامی امنیت فرمانده انتظامی استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر