کد خبر: 818460 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان فارس، مواد مخدر را توطئه دشمنان عنوان کرد و گفت: بیش از 28 تن انواع مواد مخدر در سطح استان پهناور فارس در 6 ماه اول سال جاری کشف شده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رهام بخش حبیبی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شیراز، ضمن گرامیداشت هفته ناجا، بیان کرد: پلیس به عنوان خدمتگزار مردم همواره سعی می کند به گونه ای اقدامات خود را انجام دهد تا آرامش و امنیت را برای مردم فراهم کند.

وی با بیان اینکه طی 6 ماه اول سال جاری با تعامل و همکاری مردم و تلاش های شبانه روزی مأموران انتظامی توفیقات خوبی به دست آمد، گفت: طی این مدت، متوفیان حوادث رانندگی در سطح استان 6 درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد: در شش ماه نخست سال جاری علی رغم افزایش سرقت های خرد با توجه به شرایط اقتصادی کشور، کشفیات سرقت در سطح استان 30 درصد افزایش را نشان می دهد.

سردار حبیبی بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص استفاده صحیح از فضای مجازی در جامعه تأکید کرد و افزود: در حال حاضر فضای مجازی به یک فضای حقیقی تبدیل شده است و آسیب های اجتماعی فراوانی را بر جامعه وارد ساخته است.

وی گفت: در سال جاری با افزایش 150 درصدی پرونده های ورودی به پلیس فتا مواجه بوده ایم که به تبع آن جرایم حوزه فضای مجازی نیز افزایش داشته است.

استان فارس سرقت فتا فضای مجازی مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر