کد خبر: 818361 A

معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: در پی مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان در یکی از استخرهای شیراز با اخذ شکایت شکات پرونده قضایی تشکیل و مسئولان استخر به دادسرا فراخوانده می‌شوند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس جمشید فرهادی با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از وصول خبر مسمومیت 15 دختر بچه 6 تا 10 ساله در حال آموزش شنا در یکی از استخرهای شیراز بلافاصله در محل حاضر و با انتقال مصدومان به بیمارستان دستور تعطیلی استخر صادر شد. 

جمشید فرهادی بیان کرد: بررسی اولیه حاکی از نقص در قسمت تأسیسات استخر بوده و ظاهراً کلر تزریق شده در آب استخر بیش از حد استاندارد بوده است. 

وی از پیگیری ادامه تحقیقات تا روشن شدن ابعاد حادثه خبر داد و عنوان کرد: با اقدام اولیه مربیان و حضور به موقع نیروهای اورژانس خطر رفع شد و تعدادی از مصدومان در همان محل به صورت سرپایی درمان و 10 نفر از دیگر از مصدومان به بیمارستان‌های شهید دستغیب و نمازی منتقل شدند که طبق آخرین خبر واصله 9 نفر دیگر از مصدومان از بیمارستان ترخیص و تنها یک نفر در بیمارستان تحت درمان است. 

معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز همچنین از صدور دستور تعطیلی استخر و اخذ شکایت اولیاء دانش‌آموزان خبر داد و افزود: مسئولین استخر برای ارائه توضیحات و روشن شدن ابعاد حادثه به دادسرا فراخوانده شده‌اند. 

 

بیمارستان دادستان عمومی و انقلاب دادسرا دانش آموزان درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر