کد خبر: 818197 A

وزیر کشور مطرح کرد:

وزیر کشور گفت: نیروی انتظامی از مرحله صدور گذرنامه تا انجام اقدامات روادید و مباحث مربوط به راهنمایی و رانندگی و امنیت زائران اربعین حسینی را برعهده دارد.

به گزارش ایلنا به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه مراسم غبارروبی حرم مطهر شاهچراغ (ع) ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهدای ناجا اظهار داشت: اقدامات نیروی انتظامی در بخش‌های مختلف از جمله امنیت داخلی، راهنمایی و رانندگی، مرزبانی و در کلیه خدمات و تسهیلاتی که به مردم ارائه می‌دهد، مناسب و مطلوب است.

وی ادامه داد: مردم باید قدردان زحمات کارکنان نیروی انتظامی باشند چراکه این نیرو تلاش می‌کند تا موجبات رضایت‌مندی مردم را در عمل فراهم کند.

وزیر کشور درباره مراسم اربعین حسینی و تأمین امنیت زائران این رویداد بزرگ نیز گفت: یکی از موضوعاتی که مسئولیت آن در سال‌های اخیر به نیروی انتظامی واگذار شده، اربعین است که به خوبی امنیت زائران را فراهم کرده است.

رحمانی فضلی گفت: نیروی انتظامی از مرحله صدور گذرنامه تا انجام اقدامات روادید و مباحث مربوط به راهنمایی و رانندگی و امنیت زائران اربعین حسینی را برعهده دارد.

وی افزود: در هر حال جابه جا کردن 3 میلیون زائر و انجام اقدامات مربوط به آنان مسائل و مشکلات خاص خودش را دارد و نیروی انتظامی دستگاهی است که این وظیفه خطیر را برعهده داشته و تاکنون به خوبی از عهده آن برآمده است.

وزیر کشور در پایان تصریح کرد: امیدواریم که مردم قدردان زحمات و تلاش‌های شبانه روزی ناجا باشند و کارکنان خدوم نیروی انتظامی نیز قدردان این جایگاه خود باشند، چرا که به انقلاب خدمت می‌کنند.

استان فارس انقلاب نیروی انتظامی امنیت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر