کد خبر: 816735 A

شهردار شیراز مطرح کرد:

شهردار شیراز گفت: بیش از 500 نفر از نیروهای شهرداری شیراز در قالب کاروان احمد بن موسی(ع) در مرز شلمچه مستقر می‌شوند و به زوار امام حسین (ع) خدمت رسانی می‌کنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور در آیین بدرقه کاروان موکب احمد بن موسی(ع) گفت: وی با بیان اینکه نیروهای شهرداری داوطلبانه اعزام شده اند، افزود: به نمایندگی از مردم شیراز پذیرایی از زوار امام حسین (ع) را در موکب احمد بن موسی (ع) انجام می دهیم.

شهردار شیراز اعلام کرد: ترکیب نیروها و امکانات موکب احمد بن موسی (ع) از مجموعه نیروهای حوزه های مختلف شهرداری است و پذیرایی از زوار در مرز شلمچه با همکاری خیرین انجام می شود.

وی ضمن اشاره به برخی از خدمات موکب احمد بن موسی (ع) اضافه کرد: تدارک وعده های غذایی، جابجایی زوار با استفاده از60 دستگاه اتوبوس، استقرار نانوایی سیار 24 ساعته، نظافت محدوده شلمچه تا مرز توسط 200 نفر از نیروهای حوزه پسماند و پاکبانان، استقرار تیم آتش نشانی و یگان کامل موتوری برای تامین ماشین آلات مورد نیاز در مرز شلمچه از جمله خدمات این موکب است.

اسکندرپور خاطرنشان کرد: با پیگیری های انجام شده وزارت کشور تامین اعتبار ناوگان اتوبوسرانی مستقر در موکب احمد بن موسی (ع) را برعهده گرفته و نیازی نیست که از بودجه شهرداری در این زمینه هزینه ای پرداخت شود.

آتش نشانی اتوبوس امام حسین خدمت رسانی شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر