کد خبر: 812634 A

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، حجت رضایی به سمت مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس انتخاب شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس با حضور سید احمد احمدی‌زاده؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس و کارشناسان دفتر سیاسی در دفتر این معاونت برگزار شد.

در این جلسه احمدی زاده؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس بر ضرورت بستر سازی فضای باز سیاسی در چارچوب تعیین شده با تمرکز بر ایجاد نشاط سیاسی با محوریت گروهها و احزاب سیاسی تاکید کردند و پی گیری مسایل و مشکلات حوزه های دانشجویی و کارگری در کمیسیون های مربوطه را خاطر نشان کردند.

 مدیر کل جدید دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس به عنوان مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس، مدیر کل امور مجلس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دبیر کل کرسی راهبردی شورای عالی امنیت ملی با موضوع قاچاق و امنیت ملی، رییس گروه مطالعات اقتصادی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیز سرپرست فرمانداری شهرستان جهرم سابقه اجرایی داشته است.

 

احزاب سیاسی ارز انتخابات معارفه معاون سیاسی امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر