کد خبر: 805844 A

در جشنواره شهید رجایی فارس انجام شد؛

در مراسمی شرکت عمران شهر جدید صدرا به عنوان دستگاه اجرایی برتر و خلیل حاجی پور مدیر عامل این شرکت به عنوان مدیر برتر جشنواره شهید رجایی استان فارس و همچنین مدیر نمونه شهرستان شیراز انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر  جدید صدرا، جشنواره شهید رجایی سال ۹۸ باموضوع ارزیابی عملکرد سازمانی سال ۹۷ (روز پنجشنبه۷ شهریورماه در محل سالن شهید امامی استانداری فارس با حضور همه مدیران، مسئولان و کارکنان دستگاههای اجرایی، فرماندهان لشکری، نظامی همزمان با هفته دولت برگزار شد که در بخش کارکنان نیز از سالار نجفی معاون مالی اداری و بودجه علی صبوری، محمد کریم ذیگلری و حسین حسین پور از شرکت عمران صدرا تقدیر شدند.

همچنین در شورای اداری شهرستان شیراز که در فرمانداری شیراز برگزار شد، مجتبی کرمیان، محمد قرا، داراب صفری و محمد پرهام به عنوان کارمندان نمونه شرکت عمران صدرا به همراه مدیر عامل این شرکت دکتر حاجی پور به عنوان مدیر نمونه انتخاب شدند.

در این جشنواره ۵ دستگاه برتر با شاخص کل در ۵ گروه حمایتی,سلامت و بهداشت، زیربنایی وتولیدی، عمومی اجتماعی و قضایی، علمی فرهنگی و آموزشی معرفی و با اهدا لوح وتندیس جشنواره, مورد تقدیر معاونان وزیر صنعت معدن و تجارت  و سازمان امور اداری واستخدامی کشور ، استاندار و نماینده ولی فقیه در استان فارس قرار گرفتند که شرکت عمران توانست یکی از عناوین نخست دستگاه های اجرایی برتر را کسب کند.

علاوه بر این ستاد این جشنواره ۲ دستگاه برتر در بعد شاخص عمومی و ۲ دستگاه برتر در بعد شاخص اختصاصی و همچنین۳ دستگاه در بعد اقدامات برجسته انتخاب و از مدیران و کارمندان دستگاه‌های برتر تقدیر شد.

انتهای پیام/
استان فارس دستگاه های اجرایی شورای اداری معاون رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر