کد خبر: 805543 A

اولین جشنواره شادی نشاط کشوری آی مت با حضور و استقبال گسترده کودکان و خانواده ها در شیراز برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی موسسه عصر طلایی رشد کودک مسعود زاده باقری در خصوص برگزاری این جشنواره گفت : برای اولین بار این جشنواره به میزبانی  شیراز با حضور شرکت کنندگان از استان های مختلف برگزار شد.

وی افزود : کودکان در این جشنواره و مسابقات در محیطی بسیار مفرح و آموزنده به رقابت پرداختند.

وی اضافه کرد : اولین جشنواره شادی و نشاط با حضور 31 استان کشور و 1750 کودک  در محل نمایشگاه بین‌المللی فارس برگزار و مسابقات به صورت گروه به  گروه و در 4 مرحله در بین کودکان 3 - 7سال برگزار شد.

 زاده باقری بیان کرد : آی مت یک برنامه منحصر به فرد جهت غنی سازی محیط در راستای ارتقاء و تقویت مهارت های پایه مانند مشاهده کردن، فکر کردن، استدلال، برداشتن موانع خلاقیت و... بر پایه بازی و سرگرمی برای کودکان است.

 مدیر عامل موسسه عصر طلایی رشد کودک تصریح کرد : با توجه به برگزاری جشنواره شادی و نشاط کشوری نیاز کودک را هدف قرار دادیم  که دو هدف عمده دیگر  را دنبال می‌کنیم از جمله  این اهداف شامل تلاش برای آموزش مهارت های زندگی  و تکمیل ساختار مغز کودک است.

زاده باقری افزود: به همین دلیل وقتی فردی مغز تکامل یافته ای داشته باشد انسانی موفق و توانمند در جامعه خواهد بود.

وی  اظهار کرد :آگاهی های خودمان را فراموش و با ناآگاهی های کودکان عزیز همراه شویم تا بتوانیم فرزندان توانمند و موفقی را برای آینده آماده کنیم.

زاده باقری با اشاره به اینکه  برای اولین بار ایران  26 و 27 دی ماه میزبان جشنواره جهانی شادی و نشاط آی مت در جزیره کیش خواهد بود افزود:با توجه به یکسان بودن آموزش و محتوا  در سراسر  جهان هر ساله مسابقاتی تحت عنوان مسابقات و جشنواره جهانی شادی و نشاط ایمت برگزار می شود.

وی افزود: امسال با تلاش‌های فراوان و همچنین بر اساس بازدید های میدانی که اجرا شد ،کشور عزیزمان ایران میزبان مسابقات جهانی خواهد بود .

 

جهان خانواده رشد شادی کودکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر